Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Eski Savaş Lordları'nın Ödülleri Ne Olur

Shichibukai sistemi kalkınca toplam ödül ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    180
  • Anket kapatılmış .
Tabiki ama bu kadar da düşük olur muydu bilemedim artı Buggy'nin ödülü de bu kadar yüksek olmazdı gibi.
Buggy'nin tayfası ve bildikleri(Raftel görmüştür sanırım) yüzünden o ödül verilirdi. Bkz: 8 yaşındaki Nico Robin.
Vampir dostumuz etliye sütlüye koca savaşın ortasında bile karışmadı.

Buggy'nin tayfası ve bildikleri(Raftel görmüştür sanırım) yüzünden o ödül verilirdi. Bkz: 8 yaşındaki Nico Robin.
Vampir dostumuz etliye sütlüye koca savaşın ortasında bile karışmadı.
Ben Rafteli görmedi diye hatırlıyorum Ray_san tayfadan belli kişiler Raftele gitti dedi diye hatırlıyorum.Onun dışında Nico Robin poneleri okuyabilen tek kişi olmasına rağmen ödülü 79 milyondu.

Ben Rafteli görmedi diye hatırlıyorum Ray_san tayfadan belli kişiler Raftele gitti dedi diye hatırlıyorum.Onun dışında Nico Robin poneleri okuyabilen tek kişi olmasına rağmen ödülü 79 milyondu.
Şu bilgi çok yabancı geldi şuan. Emin olamadım.
8 yaşında bir çocuk olmasına rağmen sahip olduğu yetenek yüzünden verdiler o ödülü ki baya öncesinin açıklanan ödülü. Wb'ye yürümüş Croco-boy'un 81m'de durdurulması gibi düşünebilirsin. Şimdinin ödül sisteminde min 500m ederi var o yeteneğin. Buggy hem KK tayfası yolculuğu hem de impel down kaçkınları ile dolu tayfası ile ödül normal ya.

Şu bilgi çok yabancı geldi şuan. Emin olamadım.
8 yaşında bir çocuk olmasına rağmen sahip olduğu yetenek yüzünden verdiler o ödülü ki baya öncesinin açıklanan ödülü. Wb'ye yürümüş Croco-boy'un 81m'de durdurulması gibi düşünebilirsin. Şimdinin ödül sisteminde min 500m ederi var o yeteneğin. Buggy hem KK tayfası yolculuğu hem de impel down kaçkınları ile dolu tayfası ile ödül normal ya.
eski sistem düşük kaldı. Croco, cariboudan adi korsan mı ? Ace tümen kumandanıydı 550 m di. Hakisi yoktu. 2 yıl öncesi ile şimdiyi bir değerlendirmemek lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık