Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shanks

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 375 83.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 73 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    448
baba kral hakininde bi ayrıcalığı olsun ya....

Luffy "Sonunda beni dinlemeye başladınız" dediğinde yılan kardeşlerden biri "Ne?Haki kullandığının farkında değilmi?" demişti ardından öbürü "Yani onun üstünde ustalaşmamış" demişti.Yani burdan anlıyoruz ki Kral Hakiside geliştirilebiliyor.Gelişmiş bir Kral Hakisi gelişmiş bir Normal hakiden güçlüdür.

Tamam olsun ama düşün şimdi Shanks'da Kral Hakisi var.Shanksla Mihawk eskiden çok kapışmışlar.Bütün dünyada duyulmuş.Ee Mihawk'ın Shanks'a ayak uydurması için Kral Hakisi olması gerek.İlerde Zoro Mihawkı yeneceği için onunda Kral Hakisine ihtiyacı var.Ama Sanjide olacağını düşünmüyorum.Çünkü animede en çok kararlılık Luffy ve Zoroda var.İkiside uğruna savaştıkları hedef için ölmeyi göze alıyorlar.Ama Sanji öyle değil.Hatırlarsınız ki Zoro Mihawkla kapışırken yenilip denize düştüğünde Sanji "O aptal bunların olacağını bile bile niye onunla duello yaptı.Ölmemek için gerekliyse cevap çok basit.Hedeflerini bırakmak"gibi birşey diyordu.Yani hedefine o kadarda bağlı değil.Zaten hedefi o kadar büyük değil =)
haklı olabilirsin... mantıklı.... ama shanks'ın hakisinin kral hakisi olup olmadığı bilinmiyor... bence de bari....

Tamam olsun ama düşün şimdi Shanks'da Kral Hakisi var.Shanksla Mihawk eskiden çok kapışmışlar.Bütün dünyada duyulmuş.Ee Mihawk'ın Shanks'a ayak uydurması için Kral Hakisi olması gerek.İlerde Zoro Mihawkı yeneceği için onunda Kral Hakisine ihtiyacı var.Ama Sanjide olacağını düşünmüyorum.Çünkü animede en çok kararlılık Luffy ve Zoroda var.İkiside uğruna savaştıkları hedef için ölmeyi göze alıyorlar.Ama Sanji öyle değil.Hatırlarsınız ki Zoro Mihawkla kapışırken yenilip denize düştüğünde Sanji "O aptal bunların olacağını bile bile niye onunla duello yaptı.Ölmemek için gerekliyse cevap çok basit.Hedeflerini bırakmak"gibi birşey diyordu.Yani hedefine o kadarda bağlı değil.Zaten hedefi o kadar büyük değil =)
DEdiklerinın coguna katılıyorum ama kral hakı boa da oluyorsa bızım sanjıdede olabılır sonucta kımse boa nın sanjıden daha kararlı oldugunu soyleyemez heralde...
baba kral hakininde bi ayrıcalığı olsun ya....
olsun ama sadece luffyde butun zor rakıplerı tek basına yenmesın...
zoro da kesınlıkle olacak gıbıme gelıyor cunkı adam bu iş için yaratılmıs gıbı
shanksta kral hakısı olması lazım adam tek kolu ile yonkou sonucta eyer kral hakı dılde normal hakı varsa bu da demek olurkı shanks bu animenın tek kralı( kral hakısı olmadan ve tek kolu ile yonkuo oldugu ıcın dıyorum)

DEdiklerinın coguna katılıyorum ama kral hakı boa da oluyorsa bızım sanjıdede olabılır sonucta kımse boa nın sanjıden daha kararlı oldugunu soyleyemez heralde...

olsun ama sadece luffyde butun zor rakıplerı tek basına yenmesın...
zoro da kesınlıkle olacak gıbıme gelıyor cunkı adam bu iş için yaratılmıs gıbı
shanksta kral hakısı olması lazım adam tek kolu ile yonkou sonucta eyer kral hakı dılde normal hakı varsa bu da demek olurkı shanks bu animenın tek kralı( kral hakısı olmadan ve tek kolu ile yonkuo oldugu ıcın dıyorum)
insan emin olamıyor işte..

Ben shanksın her zaman gizemli olarak kalacagına inanıyorum...
Hatırlayacaksınızdır wb elındekı içki kupunu shanksa firlatıyordu orda shanks kurtulmak ıcın yana kayıyor ama cok hızlı bi şekilde zaten olayda cok hızlı gelısıyor...
toparlarsak bence shanksta kral hakısı var ve inanılmayaca derecede hızlı
Şeytan meyvesı yemedıyını umuyorum ama animenın en tehlikeli kaptanı olarak göruyorum...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık