Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Shanks Kılıç Ustası mıdır?

• Konbuyu başlatan fortime
  • Başlangıç tarihi

Shanks kılıç ustası mıdır?

• Kullanılan toplam oy
    356
Shanks tabiki de kılıç ustasıdır aynı zamanda da silahta da ustadır hakide de adam sonuçta yonkou yani.Bunu kılıç taşıyo diye yada Mihawk'la düello etti diye demiyorum yılların korsanı adam yonkou olmuş usta olmuştur o silahları kullana kullana tabiki.Herhangi bir şeytan meyvesi de olmadığına göre birçok yönde kendini ustalaştırması gerek.Ki öyle de yapmış ki yonkou olmuş.

Buradaki karışıklık aslında şu soruyla giderilebilir Arlong kılıç ustası mıdır? Shanks kılıç ustasıdır diyen herkes buna evet diyor olması lazım çünkü kesme delme saldırıları yaptı Arlong kendi kılıcıyla.

Buradaki karışıklık aslında şu soruyla giderilebilir Arlong kılıç ustası mıdır? Shanks kılıç ustasıdır diyen herkes buna evet diyor olması lazım çünkü kesme delme saldırıları yaptı Arlong kendi kılıcıyla.
Örnek çok yanlış.Arlong sırf kılıcı ile dövüşebilen birisi olsaydı gerçekten kılıç ustası derdim ama değil.

Şimdi böyle basit yazmamak lazım.
WB taaaaa 10 yıl önceki vs'den atıfta bulunuyor ve daha şimdi gibi hatırlıyorum diyor !bahsi geçen düelloyu, kolay işler değil, demekki dünya çapında dövüşmüş adamlar, kalkıpta Arlong kılıç tutuyordu vesaire gibi şeylerle bir tutulmaz.
Shanks'ın kılıç ustası olmamasının bahanesi kılıcını herhangi bir kılıc ustasından daha iyi sallıyamaması değildir.
Bu iş gönül işidir diyip bitiriyorum herkes tartışmasına devam etsin.

Örnek çok yanlış.Arlong sırf kılıcı ile dövüşebilen birisi olsaydı gerçekten kılıç ustası derdim ama değil.
Ya arkadaşım nereden biliyosun Shanks'in sadece kılıçla dövüştüğünü? İki kez kılıç çekti adam hani ben de kılıç ustasıdır diyenlerdenim ama yine de emin olamıyorum az gördüğüm için. Örnek çok doğru bu arada.
Şimdi böyle basit yazmamak lazım.
WB taaaaa 10 yıl önceki vs'den atıfta bulunuyor ve daha şimdi gibi hatırlıyorum diyor !bahsi geçen vs'yi kolay işler değil, demekki dünya çapında dövüşmüş adamlar, kalkıpta Arlong kılıç tutuyordu vesaire gibi şeylerle bir tutulmaz.
Shanks'ın kılıç ustası olmamasının bahanesi kılıcını herhangi bir kılıc ustasından daha iyi sallıyamaması değildir.
Bu iş gönül işidir diyip bitiriyorum herkes tartışmasına devam etsin.
İyi diyorsun hoş diyorsun da redteror arkadaşların kılıç ustası olarak örneklendirdikleri herşeyi yapıyor adam. Şimdi biri desin bana bu özellikte bir kılıç kullanma yeterli değil midir duello yapmaya?

Bir kılıç ustası olmak için sırf kılıçlamı dövüşmek lazım her zaman ? Bir insan ilk defa eline kılıç alıp çok iyi kullanıyorsa usta sayılır.Usta demek zaten o işi iyi yapıyor demek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık