Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Shanks ile Gorosei'nin Münasebeti ve Kayalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Linlin ve Kaido birlikte takıldığı zamanlarda Whitebeard neler yapıyordu? Whitebeard hatırlarsanız gençken aile hayali kurduğu zamanlarda başka bir korsan tayfasına mensuptu . O korsan tayfası Rocks olabilir mi?
Sanmam. Geçmişi gösterildiğinde " Edward, senin sayende koca bir ganimetimiz oldu " gibi bir şey deniyordu, yanlış hatırlamıyorsam. Rocks'ın üyeleri bence güçlü.

5 kadimin vücut diline dikkat edin.Bu Shanks'in ilk kez gelişi değil buna adım gibi eminim.

Koskoca yonkou oraya ilk kez geliyorsa gözlerini dört açarlar sayıdaki sahnede sarışın sırtını bile dönmüş o kadar olağan birşey yaşanıyor. :)

5 kadimin vücut diline dikkat edin.Bu Shanks'in ilk kez gelişi değil buna adım gibi eminim.

Koskoca yonkou oraya ilk kez geliyorsa gözlerini dört açarlar sayıdaki sahnede sarışın sırtını bile dönmüş o kadar olağan birşey yaşanıyor. :)
bu 5 ni her zaman bu şekilde aynı duruşta aynı yerde çiziyor Oda nedense kopyala yapıştır yapıyor bunlara seri başından beri

Shanks beşten büyüktür. evet.

Harbiden bu beş adam BM'deki beş daimi üyeyi,
dünya hükümeti de BM'yi temsil ediyor olabilir.

Son düzenleme:
Bence wanoda weewil miydi neydi tam adınıda bilmiyorum.WB'nin sözde oğlu olan o tipsiz çıkıcak luffy en zorlu rakipte o olucak sebibini sadece güç olarak görmüyorum isin icinden başka işlerde çıkabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık