Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kızıl Saç Korsanları'nın Gücü

• Konbuyu başlatan Togrul
  • Başlangıç tarihi
dadan seviyesindeki dağ haydutlarından kol kaptırmadan bir bebeği alamayan kaptan gitsin sakız çiğnesin.

Shanks: Sırf karizmasıyla prim yapan buggy gibi popülaritesi sebebiyle ün salmış boş beleş adam

Roo: marineford u bastıkları zaman korkudan gemiden inemeyen şişman obezin teki.

Benn: Kizaruya atar yapan ama ne hikmetse saldırmasına dahi engel olamayan sanjinin sigara içişiyle zoronun kişiliğinin çakması olmuş, zibil dağ haydutlarına artistlik yapabilen karizma olmayan ama karizmaymış gibi rol çizilen yaşlı bunak abimiz.

Yasopp: Usopp ne ki babası ne olsun.

Zunisha tekler bunları.

şaka bir yana en güçlü yonkou pozisyonunda diyebiliriz şu anda. Hatta bm ile kaidou aradan çıkarılıp iki kutuplu dünya oluşabilir bir süre için. bb tarafını luffy shanks tarafını kidler vs. indirebilir. Ama her ne hikmetse shanks'ın işini yüzündeki yarayı oluşturan bb bitirecek gibi geliyor.
Dünyanın en hater op takipçisi olabilirsin. :(

Shanks hem bireysel hem de tayfa olarak en güçlü yonkou. Yazın kenara, dedi dersiniz. Shanks'ın tayfası kısıtlı ve kendi halinde biri ama diğer üçüne bakıyoruz olabildiğince geniş ve birçok kişi ile işbirliği içinde hareket ediyor. Bu da Shanks'ın seviyesini gösteriyor. Bu yüzden, Kaidou'ya yenilip biat edenlerin Shanks'ı indirelim demelerine hala şaşırıyorum, hatta komik geliyor.

Shanks hem bireysel hem de tayfa olarak en güçlü yonkou. Yazın kenara, dedi dersiniz. Shanks'ın tayfası kısıtlı ve kendi halinde biri ama diğer üçüne bakıyoruz olabildiğince geniş ve birçok kişi ile işbirliği içinde hareket ediyor. Bu da Shanks'ın seviyesini gösteriyor. Bu yüzden, Kaidou'ya yenilip biat edenlerin Shanks'ı indirelim demelerine hala şaşırıyorum, hatta komik geliyor.
Katılıyorum.

Shanks'ın çok aşırı güçlü olduğunu düşünmüyorum fakat tayfasıyla birleşince en güçlü yonkou pozisyonunda olacaktır.

Shanks en güçlü yonkoudur ki öyle cünki meyve tabanlı bir güce sahip değil bunu biliyoruz en azından.Meyve kullanıcısı amiral ve yonkoular shanksa karşı hep bir sıfır gerideler.

Şansın ben de çok severim cidden ama abi tek kolu yok ? Iyi bir şeytan meyvesi yok ? Ne Olabilir ki çok şaşırıyorum bu adamın yoktu olduğuna cidden ?

karolla

En defansifler WB'de idi. En atak olanlar da Shanks'de çıkabilir. En hızlılar da bizim tayfadan çıkacak. Luffy zaten hızlı. Sanji de kizaruyu indirip onu aşacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık