Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Sevdiğiniz YouTube Kanalları

Tarih
Kings And Generals: En iyisi.
DFT Tarih: Türkçesi.
Acemi Filozof: Türk Tarihi alanına yoğunlaşan bir tarihçi, çevirmen. Twitter ve Twitch'te de var.
Suibhne: The Animated History of.. diye çeşitli ülkelerin kısa videolarını yapıyor.
Ollie Bye: Harita fetişiniz varsa tek başına yeterli bir kanal.

Mizah
Kamusal Mizah: En iyisi.
batesmotelpro: Bİr diğeri.
WhyShy: Sosyal deney gibi şeyler yapan değişik ve eğlenceli bir kanal.

Diğer
Animiya: Anime ve manga dünyasına hakim birisi.
Barış Özcan: Neredeyse İlber Ortaylı kadar saygı duyduğum birisi :D Çok değerli ve saygı duyulası bir iş yapıyor.
Filme Gitmeden Önce: Film konusunda tek takip ettiğim kanal. Kaliteli ve oldukça aktifler.
Gamzeli Marina: Bir İspanyol'un sadece Türklerle ve Türkiye ile ilgili ürettiği içerikler.
İki Teker Bir Adam: Bisiklet konusunda takip ettiğim tek kanal(Hasan Söylemez sayılmaz zaten, o gezgin). Hayat hikayesi çarpıcı ve saygı duyulası, kaliteli içerik üretiyor.
Socrates Dergi: Sporla ilgili sanırım en kaliteli içerik üreten kanal. Dergiye abone olmadan da takip edebilirsiniz, denedim oluyor.
Öhm öhm. :sapkali:

Harbiden duymadın mı Pintipanda'yı :( Let's Play konusunda en iyisidir, tek geçerim.
alla alla. :hoo:

Merhaba arkadaşlar herkese iyi geceler. Böyle bir konu var mı? yok mu? baktım ama bulamadım.

Konuda sevdiğimiz ve takip ettiğimiz youtube kanallarını paylaşabiliriz.

Adettendir ben başlayayım :D

Bu arkadaşımız çoğu insanın tiksindiği, korktuğu, gördüğü zaman bile kaşındırmaya tüyleri diken diken eden böcek ve hayvan türleriyle iç içe yaşıyor. İlginç olan bu arkadaşın Türk olması :D

İyi bir diksiyona sahip ve iyi içerik üretiyor. 1-2 tane örnek verip konuyu sizlere bırakayım:

Güzel kanal ya. Takip ettiğim ilginç kanallardan biri.

Merhaba arkadaşlar herkese iyi geceler. Böyle bir konu var mı? yok mu? baktım ama bulamadım.

Konuda sevdiğimiz ve takip ettiğimiz youtube kanallarını paylaşabiliriz.

Adettendir ben başlayayım :D

Bu arkadaşımız çoğu insanın tiksindiği, korktuğu, gördüğü zaman bile kaşındırmaya tüyleri diken diken eden böcek ve hayvan türleriyle iç içe yaşıyor. İlginç olan bu arkadaşın Türk olması :D

İyi bir diksiyona sahip ve iyi içerik üretiyor. 1-2 tane örnek verip konuyu sizlere bırakayım:

Tuğkan reis Twitch'te daha çok takip ediyorum onu.

Yutup reklamın dozunu kaçırmaya başladı biraz. Şuan açılan her videoda, videonun kendisinde reklam olmasa bile en başında reklam oluyor. Önceden bu kadar sık değildi rahat rahat kullanıyorduk.

Tuğkan reis Twitch'te daha çok takip ediyorum onu.
Güzel kanal ya. Takip ettiğim ilginç kanallardan biri.
Önceden çok böcek öldürürdüm yani bunu hobi olarak yapmazdım ama görünce öldürürdüm. Bakış açımı değiştiren nadir insanlardan birisi kendisi.

Yutup reklamın dozunu kaçırmaya başladı biraz. Şuan açılan her videoda, videonun kendisinde reklam olmasa bile en başında reklam oluyor. Önceden bu kadar sık değildi rahat rahat kullanıyorduk.
Kur düşüşe geçince kanal sahipleri de event bitmeden son rötuşları atalım peşinde .d

140journos, hatun kafası ve banu derleroglu.
hatun kafası ilginçmiş o_O

Paylaştığınız kanalları videoları ile desteklerseniz daha iyi olur arkadaşlar. :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık