Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Sevdiğiniz YouTube Kanalları

Bazı izlediklerim atılmış ben de şu ikisini bırakayım.

Seb Lester- kaligraf
English with lucy
Nick Ackerman- telefon inceleme
Açık beyin- bir tane profesörün beyin hakkında yaptığı soru - cevap videoları sinan dıs sanırım adı.

zamanında bişeye ne dendiğine bakacaksak ohoo :d türklerdeki bu akademik olmaya çalışıp da olamayan bu konuşmalardaki muhabbetimsiliği seviyorum. o kadar gerçek ki çok yakın geliyor ama işte önemli olan uzağı da görmek.
o muhabbetimsiliği bende seviyorum da az da fikrinin arkasında dur daha ilk yarım saat öve öve bitiremedi şöylesin böylesin büyüksün abi falan dicek sandım bir ara tabi belli niye çağırdığı dücaneyi belki beni destekler bir kaç refans alırım diye de dücane çok zeki açık vermedi çat çat yapştırdı xd

o muhabbetimsiliği bende seviyorum da az da fikrinin arkasında dur daha ilk yarım saat öve öve bitiremedi şöylesin böylesin büyüksün abi falan dicek sandım bir ara tabi belli niye çağırdığı dücaneyi belki beni destekler bir kaç refans alırım diye de dücane çok zeki açık vermedi çat çat yapştırdı xd
:d aman reyiz akademik magazine girmeyelim, seviyeyi dalgalandırmayalım.

isveçte yaşayan bi türk. ilgilenen varsa arada dil de öğretiyor. isveç diyom bak ?

bunu bilmeyen var mıdır emin değilim ama binlerce konuda bilgi yağdırıyorlar. elbet bi konu ilginizi çeker aradığınızı bulursunuz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık