Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Seriden Bir Kişiyi Öldürme Hakkınız Olsa Kimi Seçerdiniz?

Ankettekilerin hiçbirisini öldürmezdim. Komple Mugiwara tayfasını katlederdim. OP evreninde Kidd gibi bir korsan olur, Mugiwara'ları tenhada kıstırırdım. Sonra Nami ile Robin'in göğüslerini keser, onları o şekilde denize atardım. Sanji ile Zoro'nun da vücuttan ayrılmayacak şekilde derisini yüzer, içine saman doldururdum. Sonra karşılarına geçip kahkaha atardım. :oleyo2:
kücükken basına ne geldi itiraf et :D :a:

ankete gelince; usopp ölsün baska hiç bir sey istemem.yani en azından su gerizekalı burnu olmasa ona bile şükrederdim...

son olarak,babadaki karizmaya bak:

oguldaki iticilige ve tipsizlige bak:

Ankettekilerin hiçbirisini öldürmezdim. Komple Mugiwara tayfasını katlederdim. OP evreninde Kidd gibi bir korsan olur, Mugiwara'ları tenhada kıstırırdım. Sonra Nami ile Robin'in göğüslerini keser, onları o şekilde denize atardım. Sanji ile Zoro'nun da vücuttan ayrılmayacak şekilde derisini yüzer, içine saman doldururdum. Sonra karşılarına geçip kahkaha atardım. :oleyo2:
Savcı olacak adama hiç yakışıyor mu mahir? Kaç yaşında adamsın yaa :hhh:

Cok net degil mi ? En azindan pisirik olmadigi ve dovusurken ketcap mayonez bortu bocek kullanmadigi.
Değil işte kaç yıl korsan kalmış adamla 2 yıldır korsan olan adamı karşılaştırıyorsunuz. Sadece silah mı yani silahı olsa şu anki kullandıklarından daha mı efektif olacak? Bence hayır hem yasop'un denize açıldığında cengaver olduğu ne malum ben eminim Ussop gibi çıkacak ilk yılları Yasop'un da.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık