Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Seriden Bir Kişiyi Öldürme Hakkınız Olsa Kimi Seçerdiniz?

Brook: Tipini ve kıyafetlerini beğenmiyorum. Biraz daha korsana yapışır bir şekilde ve ağır başlı biri olmasını tercih ederdim. O kuru kafanın, kel, arada bandana takan ve tek gözünde korsan gözlüğü takan bir kuru kafa olması gerekirdi.

Nami. Hiç sevmiyorum kaptan gibi davranmasını, herkese emir verip hırpalamasını.

Kadın dediğin robin gibi olur :D

Ankettekilerin hiçbirisini öldürmezdim. Komple Mugiwara tayfasını katlederdim. OP evreninde Kidd gibi bir korsan olur, Mugiwara'ları tenhada kıstırırdım. Sonra Nami ile Robin'in göğüslerini keser, onları o şekilde denize atardım. Sanji ile Zoro'nun da vücuttan ayrılmayacak şekilde derisini yüzer, içine saman doldururdum. Sonra karşılarına geçip kahkaha atardım. :oleyo2:

Ankettekilerin hiçbirisini öldürmezdim. Komple Mugiwara tayfasını katlederdim. OP evreninde Kidd gibi bir korsan olur, Mugiwara'ları tenhada kıstırırdım. Sonra Nami ile Robin'in göğüslerini keser, onları o şekilde denize atardım. Sanji ile Zoro'nun da vücuttan ayrılmayacak şekilde derisini yüzer, içine saman doldururdum. Sonra karşılarına geçip kahkaha atardım. :oleyo2:
Nasıl bi manyaksın yaa:hoo:

işte görmek istediğim yorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık