Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Seriden Bir Kişiyi Öldürme Hakkınız Olsa Kimi Seçerdiniz?

Zoro yok. Herkes farkında tabii Zoronun ölmeyeceğinin, ölmesinin teklif dahi edilemeyeceğinin..

usopu aradı gözlerim tam oy verecektim ki Saint Charloss kim la acaba dedim kendi kendime o tipi görünce usoptan bile nefret ettğimi fark ettim , oyum shishi sonson tarafından öldürülmesini istediğim Saint Charloss'a :at:

Foxy
aşırı gereksiz bir karakter. Diğerlerinin varlığı renk katıyor seriye. Bu adamın aldığı nefes gereksiz.

Sizi bilmem ama ussop ölmeyi hak etmiyor.Adam yalanc çoban tamam korkaklıgın kitabnı yazmış onada tamam ama hayatta bir Foxy etmez tırnagı dahi olmaz benim için :of:

La Dof'un ne işi var burda bide Sabo yok:( Saboya baya kızan vardı yorumlara göre belki ölmesini bile isteyebilirdikte Usopp varsa diğer şıklar anlamsızlaşıyor:)
Dof olmamış
Yuh karasakalda varmış:mad:
Oy kullanmazdım Usopp olmasa:artiz:

La Dof'un ne işi var burda bide Sabo yok:( Saboya baya kızan vardı yorumlara göre belki ölmesini bile isteyebilirdikte Usopp varsa diğer şıklar anlamsızlaşıyor:)
Dof olmamış
Yuh karasakalda varmış:mad:
Oy kullanmazdım Usopp olmasa:artiz:
Valla dofa oy gitmiş bu olduğunu gösterir :D Kara sakalda %12 almış. Kimse Saboda demedi diğer diyip Garp falan bile geldi :D Ben diğerden bir Coby bekliyodum açıkçası

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık