Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Çift

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    199
O değil de bir düşününce mangakanın bu yönde ne kadar zayıf olduğu anlaşılıyor. Seride o kadar karakter var anne baba saysan 1 düzine sayamazsın. Ya anneleri var ya babaları. Aşk falan da yok, Puding-Sanji güzel çizilmişti geri kalanlar aşırı dramatik, aşırı klişe senaryolar. Düz birbirini seven çift yok neredeyse. Robin'in babası kimdir, Luffy'nin anası kimdir, onu geç Chimney'nin anası babası var mıdır abi bir söyleyin, Kokoro'nun arkasında Ba-chan Ba-chan diye geziyor, anası babası belli değil, denizkızı olduğunu da bilmiyor Kokoro'nun. Herkes mi yetim koca dünyada?

En iyi çifti söyleyelim o zaman. Kokoro ve Tom.

Puding tatlıydı. Sanji’ye aşık olma sebebi başta saçma gelse de sonra ikna oldum. Sanji-puding olabilir gelecekte.
Mangada öpüşen başka çift hatırlamıyorum.

Luffy-hancock ilişkisini sevmiyorum. Hancock etrafta luffy yokken daha iyi bi karakter. Luffy bozuyor kadını. Ama yine de hancock’un hatrına luffy-hancock’a oy attım.

Puding tatlıydı. Sanji’ye aşık olma sebebi başta saçma gelse de sonra ikna oldum. Sanji-puding olabilir gelecekte.
Mangada öpüşen başka çift hatırlamıyorum.

Luffy-hancock ilişkisini sevmiyorum. Hancock etrafta luffy yokken daha iyi bi karakter. Luffy bozuyor kadını. Ama yine de hancock’un hatrına luffy-hancock’a oy attım.
Hancock iyi bir karakter derken? İşleniş anlamında mı yoksa cidden karakteri mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık