Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Çift

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    199
Konu basit.Biraz romantik bir konu olacak bu ahaha. :D Artık sayıları hızla artmaya başlayan serinin bir gerçeği haline gelen ilişkiler meselesine bir göz atın.Seri sonu Naruto ve Bleach gibi serilerde olduğu gibi one piece için de böyle bilgiler ışığında bir final gelecek en nihayetinde.Serideki çiftler arasından seçiminizi yapın.Bazıları resmi olmasa da büyük oranda birbirleriyle yakınlaşmış isimler.Başlayalım.

Luffy - Hancock

Zoro - Tashigi

Sanji - Nami

Usopp - Kaya

Roger - Rouge

Rayleigh - Shakky

Shanks - Makino

Mihawk - Perona

Sabo - Koala

Doffy - Viola

Sai - Baby 5

Kyros - Scarlet

Neptune - Otohime

Bege - Chiffon

Vee en önemlisi.

Şaka şaka ankette yok rahat olun. :D

Bege-Chiffon + Neptün le Otohime + Kyros ile Scarlet oyladım ama Capone ailesi son seçimim :D

Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş/ Aşk bu, ota da konar b.ka da : Bege-Chıffon.

Luffy'nin kadınlar içinde sadece Nami'ye tepki verdiğini hatırlıyorum. O yüzden Nami-Luffy daha mantıklı olabilir/ olabilir mi?

Hele Nami'nin Zou'da Luffy'ye sarılışı şu seride gördüğüm en duygulu, en romantik anlardan biriydi. Sanki sevgililer buluşuyor gibi. :D

Olmaz.O düşündüğün gibi değil komedi sahnesi işte canı nasıl isterse o sıra öyle çiziyor mangaka.
Nami, Sanji için biraz ''fazla'' artık. Hele iki yıllık aradan sonra Sanji Nami'nin güzelliği altında ezilir bence, yaptığı davranışlardan ötürü falan. Zaten Luffy de az çakal değil. Şapkama sahip çık ayağına alttan alta mesaj veriyor, Nami benim diye. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık