Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Serideki En İtici Bulduğunuz Karakter

Serideki itici ve sevmediğiniz karakterler

• Kullanılan toplam oy
    391
Trebol foxy

Ankette arlongun olmasına şaşırdım kızıl göz formunu hala merak ertigim karakter, luna parkı izleyişi, ve koala ağlarken geminin gölge kısmında kafa eğik sapka gözleri kaparkenki gülüşü Arlong reyizz

Coby ağlıyor diyenler hand island moviesini izlesin ve son halini iyi analiz etsin coby nin.Cocuğun hayali amiral olmak bu uşak her türlü hayalini gerceklestiricek.youtube da sağlam.bir teori kanalında coby nin aokiji öldükten sonra onun meyvesini alması üzerine çok.sağl.bir teori brnce

Şimdi adını anmak istemezdim ama Bellamy nasıl olmaz böyle bir ankette ? O kadar strese soktu okuyanları tayfaya gelir korkusuyla. Bu tip bir anketin başını çekmesi lazımdı.

Kral

Tabikide trebol gülüşü bile iğrenç usopp severim ama chopperı yarıda bırakması felan burda kendisinibiraz gıcıklaştırıyor ama evet trebol allahın belası cahrlosta olabilir

Sadece Chopper ı Duval adasındaki haliyle.Ama seçeneklerde yok onun dışındaki karakterler iyi.

Spandam yok üzdünüz.... Ben hayatımda bu kadar şeref yoksunu birini görmedim. Kimse eline su dökemez. O Robin'inin saçlarını kavradığı ellerine kezzap dökeceksin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık