Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Seride Ölmesi Muhtemel Karakterler

Bu başlığı seri ilerleyişinde ölmesini yüksek ihtimal gördüğümüz karakterleri nerede, neden ve nasıl öleceği sorularını yanıtlayarak paylaşıp tartışabilmemiz için açtım.
Örneğin ben Jinbei'nin tayfaya katılamadan öleceğini düşünüyorum. Sebebi de Jinbei'yi karakter ve görüntü olarak tayfaya tam oturtamamam ve OP'nin genelinde verilen trajik ölüm tarzına yakışacak olması. BM arcında ölebilir, ölmeden evvel MF de olduğu gibi nerede öleceğimi seçmeme izin ver Luffy-kun diyerek Luffy'nin hayatını kurtaracaktır.

Mihawk

Mihawk.

Zoro bununla hoca-öğrenci ilişkisi içinde. Onu geçmesi için vs. atması beklenmez artık.

Benim fikrim şöyle, Karasakal bence KK olacak, Shiryuu ise Mihawk'ı yenip en iyi kılıç ustası olur. Unvan maçı yaparlar Luffy'ler ile.

Bu başlığı seri ilerleyişinde ölmesini yüksek ihtimal gördüğümüz karakterleri nerede, neden ve nasıl öleceği sorularını yanıtlayarak paylaşıp tartışabilmemiz için açtım.
Örneğin ben Jinbei'nin tayfaya katılamadan öleceğini düşünüyorum. Sebebi de Jinbei'yi karakter ve görüntü olarak tayfaya tam oturtamamam ve OP'nin genelinde verilen trajik ölüm tarzına yakışacak olması. BM arcında ölebilir, ölmeden evvel MF de olduğu gibi nerede öleceğimi seçmeme izin ver Luffy-kun diyerek Luffy'nin hayatını kurtaracaktır.
Jinbei +1 :good:
Zaten o çarktan kayıpsız ayrılmamıştır kesin ömrünün çoğunu aldı BM oda o sahneyi boşuna çizmez gösterecektir zamanı geldiğinde Jinbei'nin ne kaybettiğini. Bu arc ölmesi banada muhtemel gözüküyor :( Tayfaya katılmasını isterdim. Zoro'da tayfaya pek uymuyor bence diğerlerinin aksine ciddi bir karakter Jinbei gelse onunla da Zoro ile uğraştıkları gibi uğraşırlardı sırıtmazdı pek :D

GAMBIT

OP genelindeki trajik ölümler hep flashbacklerde olanlar. Bir tek Ace'in ölümü istisna. Jimbe'nin Sanji'nin falan ölmesi imkansız. Oda'nın tarzı değil boşuna beklemeyin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık