Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sentomaru

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 63 45.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 76 54.7%

• Kullanılan toplam oy
    139
Kesinlike parlayan ve daha da parlayacak bir yıldız kendisi.İlk kez Ryou hamlesini gördüğümüz,silahlanma hakisinde aşırı uzman bir kişi.Bide 34 yaşındaymış bunu bilmiyordum :D

Her şeyden önemlisi,2 yılın ardından seri üretime geçmiş PX Kuma ordusunun başındaki kişi.Dünyanın en tehlikeli ordularından birine sahip.Belki yüzlerce belki binlerce PX var şuan.Ayrıca Özel Bilim Departmanı'nın yaptığı yeni teknolojinin de savaş alanında kullanıldığı sırada Sentomarunun bu ordunun başında olacağını düşünüyorum.Çünkü kendisi yeterince akıllı,soğukkanlı ve vazifeşinas biri.

Ayrıca kesinlikle Wano'dan.

Giydiği kurdele,sumocu tipi ve Ryou haki kullanması da buna kanıttır.Bu yüzden kesinlikle Wano'ya gelecektir.

Kesinlike parlayan ve daha da parlayacak bir yıldız kendisi.İlk kez Ryou hamlesini gördüğümüz,silahlanma hakisinde aşırı uzman bir kişi.Bide 34 yaşındaymış bunu bilmiyordum :D

Her şeyden önemlisi,2 yılın ardından seri üretime geçmiş PX Kuma ordusunun başındaki kişi.Dünyanın en tehlikeli ordularından birine sahip.Belki yüzlerce belki binlerce PX var şuan.Ayrıca Özel Bilim Departmanı'nın yaptığı yeni teknolojinin de savaş alanında kullanıldığı sırada Sentomarunun bu ordunun başında olacağını düşünüyorum.Çünkü kendisi yeterince akıllı,soğukkanlı ve vazifeşinas biri.

Giydiği kurdele,sumocu tipi ve Ryou haki kullanması da buna kanıttır.Bu yüzden kesinlikle Wano'ya gelecektir.
Kendisi Kintaro'nun OP'daki iz düşümü. Yanlış hatırlamıyorsam Yokailerle de alakalı bir hikayesi vardı. Wano da görebiliriz belki de.

'' Yüzü ve saç kesimi nedeniyle kadına benzese de, aslında erkektir. ''

Ben bunu hala kabullenemiyorum ya. Kadın işte abi Sentomaru. Açıp bakmadınız ya nereden biliyorsunuz erkek olduğunu. Pitou da kadın bir kere. Bıktım bu her şeyi erkekleştiren eril zihniyetten.

İyi farketmişsin :). Zaten Wano da Vegapunk'u çağırın gibisinden bir konuşma geçmişti belki Vegapunk'u da yanına alır gelir.

Çok sağlam dönüş yapacak karakterlerden biri.2y önce Lufy i maymun etmişti.1-1 çok rahat alabilirdi o dönem.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık