Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sentomaru

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 63 45.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 76 54.7%

• Kullanılan toplam oy
    139
Arkadaşlar, sizden bir ricam var. Açtığım çeviri konularının altına yorum yapın lütfen. Yeni çevirilen ya da güncellenen karakter bir süre üstte dursun. Geçen gün Vegapunk'ı güncelledim. Anketine 10 kişi oy verdi, konusuna iki kişi yorum attı. Ben bu rakamlardan çevirinin yeterli kişiye ulaşmadığı kanaatine vardım. O yüzden sizlerden ricam yeni çevirilen ya da güncellenen konuları bir süre üstte tutmanız.
Ayıpsın :good:

Serideki en gereksiz karakterlerden ilk baştada böyle kızmı olur demiştim taki erkek olduğunu öğrenene kadar.Dahada nefret ettim.Oda nın ayıbı bir karakter

Pek de güçlü biri izlenimi uyandırmadı bende.Eline sağlık Smoker.Severim kendisini ama.Daha öncde bi arkadaşın dediği gibi sahte Luffy'ye Hasır Şapkalı senin gibi bi pislik olamaz gibisinden bişey d diyip yapıştırması güzeldi :)

Garip bir kendine güveni var fakat sevemediğim bi karakter. Bunun en büyük sebebi de ilkte kadın olduğunu düşünmem. Kadınlar adası da olmasa tüm One Piece evrenindeki genç kadın ve kızlar güzel olmak zorundaymış gibi :S Bu kardeşimiz de kadın olsaydı ne olurdu söyle ODA?!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık