Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Kütüphane] Senor Pink

'Eski Donquixote Korsanları' forumunda Smoker tarafından 23 Oca 2016 tarihinde açılan konu

?

Senor Pink Adam mıdır?

 1. Değildir.

  14 oy
  13.5%
 2. Tanırım, iyi çocuktur.

  90 oy
  86.5%
 1. Smoker the White Hunter Site Yetkilisi

  Smoker (the White Hunter)
  Mesaj Sayısı 18,888
  Üyelik Tarihi22 Nis 2009
  [​IMG]

  Senor Pink (Senyōru Pinku), eski Donquixote Ailesi'nde Diamente Birliği'ne bağlı bir yöneticiydi. Franky tarafından mağlup edilmiş ve Doflamingo'nun da yenilmesinin ardından tutuklanmıştır.

  Görünümü

  Senor Pink etli dudakları olan, uzun boylu ve kilolu bir adamdır. Dağınık siyah saçları vardır. Pembe bir bebek başlığı ve camları mor renkli damla güneş gözlükleri takar. Ağzında sarı renkte bir emzik vardır. Boynunda üzerinde beyaz benekler olan mor bir eşarp vardır. Bu eşarpın altında da pembe renkte bir mama önlüğü bulunur. Sıfır kollu, üzerinde sarı renkte "LET'S BABY" yazan bir tişört giyer. Altında üzerine yıldız desenleri olan kaba bir mayo vardır. Mayo görünüş olarak bebek bezine benzer. Senor Pink, yetişkin bir bebeğe benzer. Bebekken ölen oğluna olan saygısını böyle giyinerek göstermektedir.

  Senor Pink, 30 yaşındayken şimdiki halinden çok taha zayıftı. Düzgün taranmış saçları vardı ve pahalı görünümlü, koyu renkte bir takım elbise giyerdi. Rosinante'nin ölümünden kısa süre sonra, şimdiki haline yavaşça bürünmeye başlamıştır. Çünkü bitkisel hayata girmiş karısı, sadece Pink'i böyle gördüğünde gülmektedir. 36 yaşındayken kilo aldığı görünmüştür. Görüntüsü hemen hemen şimdikine benziyordu. Sadece üzerindeki tişört, beyaz renkteydi. Üzerindeki yazı ise aynı renkteydi. Şimdi giydiği tişörtün arkasında da "DON'T CRY" yazmaktadır.

  Senor Pink çocukken siyah bir tişört ve kirli pantolon giyerdi. Ayrıca yüzüne morluklar vardı.

  Kişiliği

  Bir sebepten ötürü, Senor Pink'in etrafında sürekli ona hayranlık gösteren kadınlar vardır. Onlara göre çok yaşlı olduğunu ve daha genç birilerini bulmaları gerektiğini söyler. Kendini yaşlı görmesine rağmen, bebek gibi giyinmektedir. Biraz pervasız ve görgüsüz bir adamdır. Ağzını silmek için yanındaki kızlardan birinin sutyenini aniden çıkarmıştır. Onun bu davranışı nasıl olduysa kızın ondan daha çok etkilenmesine sebep olmuştur. Ayrıca dişlerini ayakkabı fırçası ile fırçalama gibi tuhaf bir huyu vardır. Senor Pink'e olan bu ilgi sadece kadınlar tarafından değil, erkeklerce de gösterilmektedir.

  Senor Pink yoldaşlarını önemseyen biridir. Machvise'ı korumak için Franky'nin roketini doğrudan almıştır. Hem sert, hem de yumuşak olabilmektedir. Sugar için önce kötü sözler söylemiş, hemen sonraonun güvenliğinden endişe etmiştir. Ayrıca çok gururlu bir adamdır. Yeteneğini rakibinden kaçmak için kullanmamıştır. Hatta Franky'ye en güçlü saldırısını yapmış, eğer bu saldırı sonucu onu yenemezse, kendi yenilgisini kabul edeceğini söylemiştir. Yenilgisini de gerçekten kabul etmiştir.

  Yumuşak tarafını başka şeyler için de gösterir. Franky onu, dövüşten uzaklaştırmak için yakınlarda başı belada olan bir kadın olduğunu söyleyerek kandırmıştır. Pink kandırıldığı için sinirlense de, başı belada olan bir kadın olmadığı için de mutlu olmuştur. Ayrıca dövüşün ortasında ortaya çıkan bir kediyi de korumuştur.

  Senor Pink, karısını çok severdi. Ona olan sevgisi o kadar güçlüydü ki, karısı korsanlardan nefret ettiği için aslında bir korsan olduğunu ondan gizlemiştir. Tayfasına olan sadakati onlardan ayrılmasına engel olmuştur, böylece Pink tayfası ve ailesi arasında kalmıştır. Karısı bu gerçeği öğrenip, onu terk etmiştir. Karısı bir olaydan dolayı bitkisel hayata girmiş, Pink de onu mutlu etmeye çalışmıştır. Karısı onun bebek gibi giyinen halinden hoşlanınca, o da böyle dolaşmaya başlamıştır. Kendisi ile dalga geçilmesine ve bir sapık olarak mimlenmesine rağmen o bunları umursamamış, karısını son günlerinde mutlu etmeye uğraşmıştır. Karısı öldükten sonra bile, ona ve ölen çocuğuna saygısından böyle giyinmeye devam etmiştir.

  Yetenek ve Güçleri

  Senor Pink, Corrida Kolezyumu'ndaki dövüşlere katılan 4 yöneticiden biriydi. Bu dövüşlerde de kazanma şansları daima %100 olmuştur.

  Senor Pink akıllı bir adamdır. Franky'nin beden dizaynından onun arka tarafının modifiye edilmediğini anlamıştır. Ancak buna rağmen Franky'nin bu zayıflığını kendi çıkarına kullanmamıştır.

  Fiziksel Yetenekleri
  Senor Pink görünüşünün aksine güçlü bir adamdır. Franky gibi iri ve ağır bir sayborgla güreşebilmiş, onu yerden yere vurabilmiştir. Ayrıca dayanıklı biridir. Franky'nin roketini yemesine rağmen, ufak yaralarla bunu atlatmıştır.

  Şeytan Meyvesi
  Senor Pink, Paramecia türü bir Şeytan Meyvesi olan Sui Sui no Mi'yi yemiştir. Bu meyve ona yerde ve duvarlarda yüzebilme gücü vermiştir. Meyve gücü ile yere dalabilir ve sinsi saldırılar yapabilir.

  Silahları
  Donquixote Korsanları, Rosinante'yi yakalamak için Minyon Adası'na gittiğinde, Senor Pink'te bir tüfek vardır. Dressrosa'nın işgali sırasında da bir kılıç taşırken görülmüştür. Ancak iki silahı da kullanışı gösterilmemiştir.

  Ek Bilgiler

  - Senor Pink (yerde de olsa) yüzebilen tek Şeytan Meyvesi kullanıcısıdır.

  - Senor Pink normalde mangada ilk olarak 682. bölümde, havuzun içinde kızlarla oynarken görünmüş bir karakterdir. Ancak Oda daha sonradan bu karakterin arka planını ve kişiliğini değiştirmeye karar vermiştir.

  Künye

  Adı: Senor Pink
  Okunuşu: Senyōru Pinku
  İngilizce Adı: Señor Pink
  İlk Göründüğü Bölüm: Manga 702, Anime 632
  Bağlantısı: Donquixote Korsanları (Eski)
  Unvanı: Korsan
  Yaşadığı Yerler: Spider Miles (Eski), Dressrosa (Eski)
  Yaşı: 46
  Durumu: Canlı

  Şeytan Meyvesi:
  Adı:
  Sui Sui no Mi (Tr. Yüzme Yüzme Meyvesi, İng. Swim Swim Fruit)
  Anlamı: Yumuşak Yüzüş
  Türü: Paramecia
   
  Son düzenleme: 4 Eyl 2016
 2. Mesaj Sayısı 7,175
  Üyelik Tarihi31 May 2014
  Teşekkürler Smoker. Eline sağlık.

  Reyize şarkı armağan ediyorum.
   
 3. Mystogan Alter

  Mystogan (Alter)
  Mesaj Sayısı 879
  Üyelik Tarihi10 Kas 2011
  Çok tipsiz gelirdi ama geçmişni öğrenince adam gibi adamdır dedim. Dof'un tayfasına yakışmayan aklı selim bir abimiz.
   
 4. Patates Leydisi still alive

  Patates Leydisi (still alive)
  Mesaj Sayısı 192
  Üyelik Tarihi8 Haz 2015
  Ellerine sağlık hocam.
  Trajik geçmişinden dolayı olsa gerek sevmiştim kendisini.
   
 5. Kuzan Majesteleri

  Kuzan (Majesteleri)
  Mesaj Sayısı 1,634
  Üyelik Tarihi4 Kas 2014
  O taydaki tek ADAM, eline sağlık Smoker.
   
 6. yyolcu Üye

  yyolcu (Üye)
  Mesaj Sayısı 4,359
  Üyelik Tarihi29 Haz 2015
  Senor Pink adam mıdıra oy verince, adamdır mı demiş oluyoruz :D Hemen okuyorum eline sağlık kendisi en sevdiğim Dof üyelerinden Monet ve Vergo ile.
   
 7. Tyrion Lord of the cüce.

  Tyrion (Lord of the cüce.)
  Mesaj Sayısı 1,988
  Üyelik Tarihi30 Mar 2014
  Adamın en önde bayrak tutanıdır.
   
 8. ch3rl0b11n (Im)
  Mesaj Sayısı 6,476
  Üyelik Tarihi23 Nis 2012
  Ellerine sağlık üstad. Senor adamdır.

  Lucian'a ağıtlar yakıyoruz tek ağızdan. Selam olsun! :(
   
 9. Millennium Wizard King of Dressrosa

  Millennium Wizard (King of Dressrosa)
  Mesaj Sayısı 15,497
  Üyelik Tarihi21 Tem 2009
  Eline sağlık.Rosinante gibi hainlerle karıştırılmasın Senor adamın dibidir.
   
 10. Ghost Dead

  Ghost (Dead)
  Mesaj Sayısı 515
  Üyelik Tarihi28 Eki 2015
  Eline sağlık. Senor adamdır, severim kendisini.
   

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık