Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sengoku

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 123 67.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 60 32.8%

• Kullanılan toplam oy
    183
İyi bari Oda üzülmesinler diye bir şeyler yaptı.
Ayrıca sengoku zaten güçlüydü ve top marineciler arasındaydı yeni kavramış olanlara günaydın.

Fikir adamı saçmalığını geçtim, o zaten yıllar önce ölüp gitmişti de bugünkü bölümden sonra da ekstra bir gelişme olmuş gibi konuşulması yanlış. Zaten Beyazsakal'ın rakibi olduğu biliniyordu ve Roger'ın da onu bilip ciddi bir rakip olarak görmesi çok normal karşılanmalı.

Fikir adamı saçmalığını geçtim, o zaten yıllar önce ölüp gitmişti de bugünkü bölümden sonra da ekstra bir gelişme olmuş gibi konuşulması yanlış. Zaten Beyazsakal'ın rakibi olduğu biliniyordu ve Roger'ın da onu bilip ciddi bir rakip olarak görmesi çok normal karşılanmalı.
Beğenme olayı geldiğinde hatırlat. Gelip bu yorumu beğencem :)

Aynen öyle. Zamanın da söylüyorduk bu adam da baya güçlü diye ama baya gömülmüştü sanırım. En azından şimdi netlik kazanmış oldu :D

Yine Oda yüzünden. Normalde Karasakal ve saz arkadaşlarının içinden geçmesi lazımdı Sengoku’nun. Sırf ölmesinler diye saçma salak sürdü o kapışma. Yoksa Sengoku ve Garp beraber katliam yapardı Karasakal’a.
Öyle ama sürekli Garp ile takılıp Filo Amirali olmasından dolayı ben güçlü bekliyordum mesela. O yüzden çok şaşırtmadı ama dediğim gibi iyi oldu. Her zaman diyorum, Mf güç dengesi konuşulacak bir arc değil.

Luffy, Zoro, Beyazsakal ya da Jozu hepsi hikaye. Dayanıklılık konusunda serinin zirvesi Shiki’dir. Hayatının dayanağı yiyip hayatta kalması büyük şans. Birisi oradan Buda ışını atıyor. Öbürü dağları çakıl taşlarına çeviren yumruk atıyor. Shiki dediğimiz adam da toparlak gibi bir şey. Üstüne kafasına saplanmış dümen var bu dövüş yaşanırken :hhh:
Bacaklarını da kesmişti galiba. Tam mankafa bu Shiki ya. :D Hep yamulacağı dövüşlere girmiş. Acaba Jack, Shiki'nin oğlu falan mı? :hhh:

Bence mümkün. Jack de her girdiği dövüşü ağır mağlubiyetle kaybetti. En olmayacak tiplere en olmayacak zamanlar saldırdı Shiki gibi :hhh:
Kaido eski günlerin hatrına yanında tutuyor herhalde. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık