Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Seçmece Sorular

smoker reyis sana kolay:alkis: gelsin bu soruları okuyunca bu sorulara nasıl cevap veriyorsun!!!:bilmem: ben soruları okuyunca soruları anlamaka zorlanıyorum:ehe:

19. Lucci nin normal dourikisi 4000'di seytan meyvesi formuna geçince kac douriki oluyodur ve luffy nin normal, g2 ve g3 formlarında dourikisi kactır ve 2 yıl aradan sonra bu formlara b. haki ekleyince, kac dourikisi olur. Cevabımı da yazayım, merak eden olur belki.
Spoiler :
Öncelikle sorduğun soru için seni tebrik ediyorum. Bu soruyu ÖSYM'ye başvurup, üniversitelere giriş sınavına Matematik-II'den koydurmaya çalışacağım. Lucci'nin normal Doriki'si 4000 olduğuna göre, Zoan türü Şeytan Meyvesi, kullanıcısının fiziksel gücünü ikiye katlıyor desek, meyveli hali 8000 Doriki eder. Luffy, Lucci'yi yenebildiğine göre, Doriki'si 8000 üzeridir. Ancak zorla yendiği için fazla üzeri değil, olsa olsa en fazla 8250'dir. Luffy'nin normal Doriki'si, 4000, Gear 2 olduğunda 6000, Gear 3'te 8000, iman gücü de eklenince 8250 yapıyor. Şimdi bunların üzerine Haki ekleyeceğiz. Haki'nin Doriki'ye direk etkisini bilmediğimizden, ben yine gücü ikiye katladığını varsayacağım. Hal böyle olunca da, 16.500 Doriki'si oluyor Luffy'nin.

40. yıl muhabbeti gibi maşşallah :D
la ichigo bunu kesin sen sordun demi
34. Ben manga okumuyorum ama çok merak ediyorum zoronun kapalı gözü açılıyor mu?

hardsalih

benim anlamadığım millet bunları ciddi ciddi soruyormu yoksa espiri olsun diyemi soruyorlar

38 - Şu lanet ezık smoker mıdır nedir cok gereksiz bir karakter ilerde luffy gibi biri bu Kamili kac dakikada yener pardon pardon kac saniye dicektim ?

En çok buna güldüm.Uyuzluğuna sormadıysa cidden komik,düşünmeden utanmadan sormuş adam.

19. Lucci nin normal dourikisi 4000'di seytan meyvesi formuna geçince kac douriki oluyodur ve luffy nin normal, g2 ve g3 formlarında dourikisi kactır ve 2 yıl aradan sonra bu formlara b. haki ekleyince, kac dourikisi olur. Cevabımı da yazayım, merak eden olur belki.
Spoiler :
Öncelikle sorduğun soru için seni tebrik ediyorum. Bu soruyu ÖSYM'ye başvurup, üniversitelere giriş sınavına Matematik-II'den koydurmaya çalışacağım. Lucci'nin normal Doriki'si 4000 olduğuna göre, Zoan türü Şeytan Meyvesi, kullanıcısının fiziksel gücünü ikiye katlıyor desek, meyveli hali 8000 Doriki eder. Luffy, Lucci'yi yenebildiğine göre, Doriki'si 8000 üzeridir. Ancak zorla yendiği için fazla üzeri değil, olsa olsa en fazla 8250'dir. Luffy'nin normal Doriki'si, 4000, Gear 2 olduğunda 6000, Gear 3'te 8000, iman gücü de eklenince 8250 yapıyor. Şimdi bunların üzerine Haki ekleyeceğiz. Haki'nin Doriki'ye direk etkisini bilmediğimizden, ben yine gücü ikiye katladığını varsayacağım. Hal böyle olunca da, 16.500 Doriki'si oluyor Luffy'nin.

40. yıl muhabbeti gibi maşşallah :D
la ichigo bunu kesin sen sordun demi
34. Ben manga okumuyorum ama çok merak ediyorum zoronun kapalı gözü açılıyor mu?
yok. ben okuyorum

Bu soruLarı okuduktan sonra artık her canım sıkıldığında Soru-Cevap Köşesini açmaya karar verdim ^^ Çok kaliteLi espiri konuları orda çürüyüp gidiyor, üzüldüm bak şimdi u.u

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık