Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Seçim Gündemi

Kim Kazanır?

• Ekrem Imamson

Kullanılan: 75 83.3%
  • Binali Lightning

Kullanılan: 15 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    90
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nasıl bu kadar umutlu olabiliyorsunuz?

İstanbul seçimleri çok önemli bu konuda bir problemimiz yok ama birinin diğerinden daha iyi olacağını düşünmüyorum. Sadece yüz ve uslup değişiyor, perde arkasında her bi şey aynı.
Yıllardır söylediğim bu.Bu ülkenin düze çıkması için komple bir nesli doğru düzgün yetiştirip,karakter yapısını düzeltmek gerekiyor.Mümkün mü ? hayır.Sürekli yalan söyleyip birilerini birilerine düşman adamların peşinde sürüklenip gidiyor koskoca bir nesil.

Türkiye'deki siyasetçilerde biraz utanma olsa değil çıkıp konuşmak, evlerinden dışarıya adım atmazlar.

Devlet adabından habersiz, oturup karşılıklı iki kelime konuşamayan, meclisi uyumak ve kavga etmek için kullanan ahmak sürüsü.

Nasıl bu kadar umutlu olabiliyorsunuz?

İstanbul seçimleri çok önemli bu konuda bir problemimiz yok ama birinin diğerinden daha iyi olacağını düşünmüyorum. Sadece yüz ve uslup değişiyor, perde arkasında her bi şey aynı.
Denize düşen yılana sarılır derler şuan öyle düşünüyorum.Ama İnce ve İmamoğlu gibiler bence şuanki durumdan daha kötüye götürmezler.En azından Mansur yavaşın çabalamasını gördükten sonra buna olan umudum arttı.

Yıllardır söylediğim bu.Bu ülkenin düze çıkması için komple bir nesli doğru düzgün yetiştirip,karakter yapısını düzeltmek gerekiyor.Mümkün mü ? hayır.Sürekli yalan söyleyip birilerini birilerine düşman adamların peşinde sürüklenip gidiyor koskoca bir nesil.
Bak mesela sana küçücük bir örnek vereyim, ihalelerdeki yolsuzluklardan bahsedip, çözüm arayan bir tane siyasetçi var mı? Belki vardır bir yerlerde ama benim bildiğim yok. Neden yok?! Bunu biraz düşünmek lazım işte...

Bu sadece küçük bir örnek, ben bu ülkede toplumun ve devletin kanayan yarası haline gelmiş problemlerin tartışıldığını görmüyorum. Yapılan tek şey, toplumu ayrıştırıp, halkın moral motivasyon ve inancını yok eden olabildiğince zararlı tartışmalar, söylemler!

Aslında Söyleyecek daha çok şeyim var ama siyaset tartışacak kafada değilim!

@killz0ne Pek umudum yok ama umarım bir şeyler iyiye gider...

Hile hurda olmazsa imamoglu oldukca avantajli ki zaten binali kazanirsa kesin bir ali cengiz oyunu olmustur. Dolar 7 olur

Ekrem’ i de sevdiğim söylenemez, kendini çok iyi göstermeye çalışıyor o toplamak için. Ama sırf nefretimden vericem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık