Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Seçim Gündemi

'Genel Sohbet' forumunda Smoker tarafından 23 Haz 2019 tarihinde açılan konu

?

Kim Kazanır?

1. Ekrem Imamson

75 oy
    83.3%
  2. Binali Lightning

15 oy
    16.7%
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Siyah Ateş (KING)
    Mesaj Sayısı 4,319
    Üyelik Tarihi23 Nis 2013
    Nasıl bu kadar umutlu olabiliyorsunuz?

İstanbul seçimleri çok önemli bu konuda bir problemimiz yok ama birinin diğerinden daha iyi olacağını düşünmüyorum. Sadece yüz ve uslup değişiyor, perde arkasında her bi şey aynı.

2. Mesaj Sayısı 11,047
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    Yıllardır söylediğim bu.Bu ülkenin düze çıkması için komple bir nesli doğru düzgün yetiştirip,karakter yapısını düzeltmek gerekiyor.Mümkün mü ? hayır.Sürekli yalan söyleyip birilerini birilerine düşman adamların peşinde sürüklenip gidiyor koskoca bir nesil.

3. Dr. Hiluluk Yami Yami no mi no çikara! Saikyou da!

Dr. Hiluluk (Yami Yami no mi no çikara! Saikyou da!)
    Mesaj Sayısı 7,896
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    Türkiye'deki siyasetçilerde biraz utanma olsa değil çıkıp konuşmak, evlerinden dışarıya adım atmazlar.

Devlet adabından habersiz, oturup karşılıklı iki kelime konuşamayan, meclisi uyumak ve kavga etmek için kullanan ahmak sürüsü.

4. killz0ne Vınıdın sınrı zırı ımırıl

killz0ne (Vınıdın sınrı zırı ımırıl)
    Mesaj Sayısı 7,320
    Üyelik Tarihi9 Eyl 2011
    Denize düşen yılana sarılır derler şuan öyle düşünüyorum.Ama İnce ve İmamoğlu gibiler bence şuanki durumdan daha kötüye götürmezler.En azından Mansur yavaşın çabalamasını gördükten sonra buna olan umudum arttı.

5. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 20,541
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Kolaycılık: Herkes aynı terane.

:(

6. Siyah Ateş (KING)
    Mesaj Sayısı 4,319
    Üyelik Tarihi23 Nis 2013
    Bak mesela sana küçücük bir örnek vereyim, ihalelerdeki yolsuzluklardan bahsedip, çözüm arayan bir tane siyasetçi var mı? Belki vardır bir yerlerde ama benim bildiğim yok. Neden yok?! Bunu biraz düşünmek lazım işte...

Bu sadece küçük bir örnek, ben bu ülkede toplumun ve devletin kanayan yarası haline gelmiş problemlerin tartışıldığını görmüyorum. Yapılan tek şey, toplumu ayrıştırıp, halkın moral motivasyon ve inancını yok eden olabildiğince zararlı tartışmalar, söylemler!

Aslında Söyleyecek daha çok şeyim var ama siyaset tartışacak kafada değilim!

@killz0ne Pek umudum yok ama umarım bir şeyler iyiye gider...

7. Issho Wisteria Tiger

Issho (Wisteria Tiger)
    Mesaj Sayısı 998
    Üyelik Tarihi1 Kas 2012
    Hile hurda olmazsa imamoglu oldukca avantajli ki zaten binali kazanirsa kesin bir ali cengiz oyunu olmustur. Dolar 7 olur

8. Koyusiyah (Üye)
    Mesaj Sayısı 476
    Üyelik Tarihi29 Tem 2015
    Ekrem’ i de sevdiğim söylenemez, kendini çok iyi göstermeye çalışıyor o toplamak için. Ama sırf nefretimden vericem.

9. Monkey D. Luffy (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)

Monkey D. Luffy ((͡ ͡° ͜ つ ͡͡°))
    Mesaj Sayısı 9,217
    Üyelik Tarihi31 May 2014
    Normalde %80 ile rahat alması lazım o kadar şey olduktan sonra.

Fakat umarım güzel bir farkla kazanır. Kazanması gerekiyor.

10. Monkey D. Dragon If you make God bleed, people cease to believe

Monkey D. Dragon (If you make God bleed, people cease to believe)
    Mesaj Sayısı 15,403
    Üyelik Tarihi2 Nis 2014
    Nerede o eski seçimler? Nerede o güzel kaos dolu anlar? Kf bitmiş.

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık