Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Seçim Gündemi

Kim Kazanır?

• Ekrem Imamson

Kullanılan: 75 83.3%
  • Binali Lightning

Kullanılan: 15 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    90
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sn İmamoğlu kazandığı zaman Sn Yıldırım tekrardan itiraz edecek mi acaba?
Alana kadar tekrarlatacak kadar ileri gideceğini düşünüyorum bu parti ve kişinin. Birde bazı yerlerde "Biz yaptık,yine yaparız" sloganı gördüm. Bence "Biz yapamadık,yapmaya çalışırız" deseler daha iyi olur. Yalana karşı dogru her zaman iyidir.

Sene oldu 2019 hala Binali Yıldırıma oy vermeyen varsa vurduruyordur (!) Sonuçta " yerli ve milli çok saygıdeğer (!) " Öcalan da Binali Yıldırım'a oy vermemiz gerektiğini söyledi. Daha ne lazım ? Cumhurbaşkanı açık açık çıkıp Binali Yıldırım'a oy verin diyecek hali mi var ? Ohh wait. Tamam tamam bi saniye. Abi israf misraf diyorlar da kanıt yok ortada yalan söylüyor bunlar. Ee sayıştay raporu. Hangi sayıştay raporu oradakiler yanlış efendim. Okudunuz mu raporu ? Yok hayır. Ee tamam tamam bi dakika. Efendim şimdi ben çok tecrübeliyim. İşte efendim meclis başkanlığı yaptım ulaştırma bakanlığı yaptım. Görev süreniz boyunca kaç tane tren kazası yaşandı neden istifa etmediniz ? Eeeee tamam bir saat bekleyin. Bunlar Fetöcü kumpas kandırıldık. Fetönün şiirini okuyan siz değil misiniz ? Ben öyle bir şiir okumadım. Ama videonuz var okurken. Montaj o montaj. 7 milyon ağaç diktik efendim doğa önemli. Kaç tane kestiniz peki ? Eeee yav kumpas kuruyorsunuz ama. Öğrenci akbili 85 tl idi 40 tl ye çektik. Kaç yıldır istanbulun başındasınız ? 20 yıldır. Neden şimdi 40 tl madem çekebiliyordunuz neden bu kadar sene 85 tl aldınız. Ayrıca istanbulda öğrenciler öğrenci de Bursadakiler değil mi orada neden zam yaptınız öğrenci akbiline ? Eeee Bursa bizim konumuz değil. Neyse efendim iş ehlinin karar milletin (!)
Gençler benim kankam :hıh:

Şu thousand beast yıldırım artık siyaset sahnesinden silinsin ya. Adam konuştukça enerjim bitiyor uyuyasım geliyor.

Düşüşe devam edecektir ve çemberi tamamlayarak beyoğlu ilçesine başkan adayı seçilemeyerek tayyibin kariyerini tersen yaşayarak buralardan uzaklaşacaktır.

Bu adam seçilmez ancak atanır diyelim.

Ekrem İmamoğlu alır. Zaten alma ihtimali olmasa bu kadar karalama kampanyasına girişmezlerdi, bir "İsa'yı İmamson Çarmıha gerdi," demedikleri kaldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık