Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Seçim Gündemi

'Genel Sohbet' forumunda Smoker tarafından 23 Haz 2019 tarihinde açılan konu

?

Kim Kazanır?

1. Ekrem Imamson

75 oy
    83.3%
  2. Binali Lightning

15 oy
    16.7%
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Jiso Pinky Minky

Jiso (Pinky Minky)
    Mesaj Sayısı 5,582
    Üyelik Tarihi11 Ara 2017
    Binali Lighning ne ya çok güldürdün ha :D

2. Urek Mazino (Üye)
    Mesaj Sayısı 170
    Üyelik Tarihi22 Nis 2019
    İmam abi alır. İcraatlarını gerçekleştirirsede önü çok açık. Cb'lığa kadar gider icraatlarını yaparsa. Yapamazsa Akp bi 10 yıl daha genel seçimlerde dahil borusunu öttürür. Kendisine acayip sıcak bakıyorum. Hayırlısı bizler için ne ise o olsun. Son olarka sonunda kurtulucaz seçimlerden. Gündemi çok meşgul etti. Olan vatandaşa oluyor hala. Gündelik sıkıntılarımızın, ekonomik sıkıntıların gündeme gelmesi gerekiyor artık. Her kanalda seçimle başlayıp seçimle bitiyor. Bıktırmışlardı.

3. Kappamatsu Bu profilin sahibi bir Kawamatsu hayranıdır.

Kappamatsu (Bu profilin sahibi bir Kawamatsu hayranıdır.)
    Mesaj Sayısı 2,843
    Üyelik Tarihi17 Ağu 2018
    Şu son 2-3 gündür olanlar AKP'ye gelecek seçimlerde çok oy kaybettirecek, "yerli ve milli" terörist ile iş birliği yapanlar vatan sever, karşı tarafı ise terörist değil mi şu an?

4. Historia Sait Faik’in “Abasıyanık” Kitabı.

Historia (Sait Faik’in “Abasıyanık” Kitabı.)
    Mesaj Sayısı 8,812
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    Şu son haftadır akp o kadar kıvranıyor ki öyle böyle değil. Erdoğan’nın açıklamalarına bakarsanız hep imamoğlu kazanırsa şöyle olur böyle olur diyor. Adamın kendisi bile kazanamayacağını düşünüyor. Bir de şu öcalan meselesi... sırf belediye başkanlığı yüzünde kendilerini 5 paralık ettiler. Şu erdoğan ben her defasında şaşırtmayı başarıyor. Sırf istanbul için bunları yaptıysa sizce Cumhurbaşkanlığı aynı durumda olsaydı ne olurdu? Neler yapardı? Nelere göz yumardı?

Geçen haftalarda erdoğan pek konuşmuyordu bende çok mantıklı hareket ediyor diyordum çünkü seçimi kaybederlerse binali kaybetmiş olacaktı ama şu son günlerde adam birden ortaya çıkıp kıvrandı,yalvardı,yakardı adeta ateş püskürdü. Yani bu demektir ki kaybederlerse seçimi binali değil erdoğan kaybetmiş olacak.

Thousand ali vs İmamson tomorrow at 5pm

Son düzenleme: 23 Haz 2019
  5. Kuzor Üye

Kuzor (Üye)
    Mesaj Sayısı 178
    Üyelik Tarihi24 Nis 2015
    Şu Ak Parti'nin çeşitli illerden otobüslerle getirdiği seçmenlerin resimlerini Tiwitter'dan paylaşıyorlar.Abi hepsi yaşlı ya.50 yaş üstü seçmen bizim geleceğimize ipotek koydu.Kendimi bildim bileli hep Ak Parti var başta.Ama zamanla bu değişicek.Her yıl 1-1.2 milyon genç 18 yaşına giriyor.Şimdi olmadı 2023 o olmadı 2024 o da olmadı 2028 de artık gelmemek üzere gidicekler.Bundan kaçış yok.

6. _Shirohige_ Lokman19

_Shirohige_ (Lokman19)
    Mesaj Sayısı 116
    Üyelik Tarihi5 Eki 2014
    Umarım bir daha tekrarlanmaz kim oluyorsa olsun ama bari rezil olmayalım yeterince olduk zaten...

7. kekomancer (Üye)
    Mesaj Sayısı 2,864
    Üyelik Tarihi18 Ağu 2016
    O yaşlıların büyük çoğunluğu ''GEÇERSİZ OY'' demek.

8. MRTFR Yare Yare Daze

MRTFR (Yare Yare Daze)
    Mesaj Sayısı 2,614
    Üyelik Tarihi1 Tem 2012
    Konum açılmış. Buralar değerlenir. :a:

9. Alcatraz Eldorad0

Alcatraz (Eldorad0)
    Mesaj Sayısı 4,841
    Üyelik Tarihi4 Ara 2015
    Nedense İmamoğlu'nun kazanacağından eminim.

10. Phoenix Marco (Fellix)
    Mesaj Sayısı 380
    Üyelik Tarihi27 Mar 2018
    Sene oldu 2019 hala Binali Yıldırıma oy vermeyen varsa vurduruyordur (!) Sonuçta " yerli ve milli çok saygıdeğer (!) " Öcalan da Binali Yıldırım'a oy vermemiz gerektiğini söyledi. Daha ne lazım ? Cumhurbaşkanı açık açık çıkıp Binali Yıldırım'a oy verin diyecek hali mi var ? Ohh wait. Tamam tamam bi saniye. Abi israf misraf diyorlar da kanıt yok ortada yalan söylüyor bunlar. Ee sayıştay raporu. Hangi sayıştay raporu oradakiler yanlış efendim. Okudunuz mu raporu ? Yok hayır. Ee tamam tamam bi dakika. Efendim şimdi ben çok tecrübeliyim. İşte efendim meclis başkanlığı yaptım ulaştırma bakanlığı yaptım. Görev süreniz boyunca kaç tane tren kazası yaşandı neden istifa etmediniz ? Eeeee tamam bir saat bekleyin. Bunlar Fetöcü kumpas kandırıldık. Fetönün şiirini okuyan siz değil misiniz ? Ben öyle bir şiir okumadım. Ama videonuz var okurken. Montaj o montaj. 7 milyon ağaç diktik efendim doğa önemli. Kaç tane kestiniz peki ? Eeee yav kumpas kuruyorsunuz ama. Öğrenci akbili 85 tl idi 40 tl ye çektik. Kaç yıldır istanbulun başındasınız ? 20 yıldır. Neden şimdi 40 tl madem çekebiliyordunuz neden bu kadar sene 85 tl aldınız. Ayrıca istanbulda öğrenciler öğrenci de Bursadakiler değil mi orada neden zam yaptınız öğrenci akbiline ? Eeee Bursa bizim konumuz değil. Neyse efendim iş ehlinin karar milletin (!)

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık