Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

SBS Vol. 10

slayer

resimlerin görüeceğinden şüpheliyim ama umarım sorunsuz gözükür.gözükmüyorsa söyleyin bir alternatif düşiniyim:) ayrıca çeviri çok düzgün olmayabilir biraz hızlıca oldu.

S:ben SBS-Hijacking Group'tan "Timmy Ueda", SBS köşesinde Oda-sensei'den önce başlayacağım!! "Ehhh, Başla SBS!!"

Oda: Gah! lanet. Benden önce başladı! lane tolsun sana, Timmy, lanet olsun sana. Şimdi SBS'ye başlayamayacağım! Oh bekle,çoktan başladı bile!

--

S: Merhaba, Oda-sensei. biliyosun manga vol. 8, sayfa.92,6. panelde "Pandaman'i arayın" yazmışsın, Fakat onu bulamıyorum. Nerde o, lütfen göster bana.
O: Aha.Bununla ilgili arayıp bulamayan insanlardan bir sürü kart aldım. Ben bile insanların bulamyacağı kadar küçük olduğunu düşünüyorum..Peki göstereceğim.."Pandaman'i arayın" yazsının sağ sütündeki daireye bakın.

--
S- Arlong ve diğer balık adamlar doğduklarında, balık gibi yumurtadan mı çıkarlar?

O: Bzzzt. BAlıkadamlar hala memeliler, bu yüzden insalar gibi doğarlar.TAbii ki balıkkadınlarda öyle.

--

D: 5ininde boyunu öğrenmek istiyorum. Nami gerçekten tatlı.

O: Ana 5li, eh? Buna neden cevap vermeyeyimki?. ilk önce Gaimon'un boyu... şaka yapıyorum. En kısadan başlayalım. Nami's 1.69cm, Luffy 1.72cm, Usopp 1.74cm, Sanji 1.77cm, ve Zoro 1.78cm. Yani hepsi birbirine yakın boylardalar.

--

D: bütün balıkadamlar arasında, Hatchan en tatlı ve eğlencelisi. fakat kafamı kurcalayan bir şey var. Neden Hatchan'ın tam adı Hatchan, ve isminin kısaltması Hachi?

O: bir çok çinlinin ismi **** Chan diye biter. Bu yüzden böylesi iyi olmalı.
--

S: Usopp ave diğer bazı One Piece korsanlarının beline bağladıkları şey nedirhave s? Havlu mu? veya onlarda Zronun karın bantlarında istiyorlar fakat bulamadıklar için bunu mu kullanıyorlar?
O:

Bunun gibi mi? Hepsinde var,yok mu? Bunun çok derin anlamlı bir sebebi yok. SAnırım korsanlar böyle şeyleri giymeyi seviyor "dekoratif kuşaklar". FAkat bazen oralara Pistol'larını takıyorlar,ve ya tamamen anlamsız.

--

anlamısız olduğu için bu sayfayı çevirmiyorum olduğu gibi koyuyorum:
D: Here we go! Waaaaaoooooooouuuuuuuuuun(1)! Tuuuuuuuuuuyyyyyyyyyyyuuuuuuuuu(2)!! Thhhhhuuuuuuuuuurrrrreeeeeeee(3)?!!!

O: DAAAAAAAAAAAAHHHH!!!!

D: One more time! Oooonnnnnnnneeeee(1)! Twwwwwwoooooooooo(2)! Threeeeeeeeeee(3)!

O: DAAAAAAAAAAAAHHHH!!!! Ah... they're playing with me.

D: Yo! 'sup. One Piece is always a hurricane of emotion. This is the first time I ever wrote to a manga artist. Oda-sensei is my favorite character.

O: I ain't a character.
D: A little while ago, my friend asked me to draw Shanks, so I did. Then he hit me on the head all of a sudden, and said, "Why'd you draw Jango?!" Is this a disease? O: Yes. It is a disease. "Redrawing Jango Sickness", I believe. You're always going to draw Jango. Be careful, as the final symptom is when you draw Jango as a sign for a home delivery company.

D: On page 121 in Volume 8, that thing that rises above Zeff's head is a hat, right? My mother says, "It's too tall to be a hat. There must be a pole behind him or something." Sensei, please make this blockhead (44) agree with me.

O: Okay, mom, listen to me now. In this world, there are certain unbending truths that you cannot avert your eyes from. The thing that is standing on Zeff's head is the "Tower of Faith", supported by the spirit of the heart. It's called the "Cook's Slice of Heaven Hat". That's right!!!
--
---

one piece renklendirme köşesi:

--

S: Sensei! Luffy-chan'için yeni bir hareket düşündüm. It... Luffy ağzını sonuna kadar açar ve düşmenını yer,sonrada tuvalaet gidip onu arkasından çıkartır! Nasıl? İyi değil mi? İyi fikir.

O: Hayır değil

D: sana bir sorum var Oda-sensei.l Belmeil-san's'ın saç kesiminin adı ne?

O: O saç kesiminin adı "Bağırsaklı kadınlar"". Bunu bir güzellik salonunda bağırmalısın.

S: Çok şükür Sanji "kız-delisi", "erkek-delisi" değil.

O Uh, tamamen.

S: Sanji ne zaman bir kadını düşünse sigarasının dumanı kalp şekline dönüşüyor. Bunu nasıl yapıyor? Ben de denemek istiyorum!! Lütfen(x100) söyle bana!

O:Uh, önce 20 yaşında olman lazım. Sonra sigaranı yak ve koca bir nefes çek. Bunu yaptığında, duman gelipm "aşk hisleri" ile kontak kuracak,salmadan önce biraz akciğerlerinde tut, ve dumanı dışarı üfle,Büyük ihtimalle kalp şeklinde olacak

Bu soruyu tam anlamadım ondan çevirmiyorum,soruyla cevap arasındaki bağı anlamadım :S

S can't really tell if Yosaku and Johnny are strong or not. It's definitely by a paper-thin margin. To mess around, between those two and Helmepp, who can stretch?

O: Kaya'nın harika bir doktor olmasını isterim

--
D: senin mangamı okuduğumda sensei, Bir şeyleri iyi yapmak için kendi yolumu düşündüm.Bu beni Amerika'ya devasa bir köprü yapma hayalimiı sürdürmeye çağırıyor.

O: Bu güzel. Hayalleri olan bir çocuk.Bu hoşuma gitti .Eğer yoluna çıkan birileri olursa... Bir çift deri botu giyeceğim ve... onların küçük ayak parmaklarını tekmeleyeceğim yada öyle bir şeyler yapacağım.Bu yüzden endişelenme,çok çalış.

--

S:Usopp'un burnunda kemik var mı? çükü onun defalarca kıvrıldığını gördüm

O: Ben hiç görmedim. Burnu nasıl olurda kıvrılır? Ne saçma bir şey...
WHOA!! KIVRILDI!!! SBS BİTTİ!!

tornado24680

şu sbs soruları gzlde bi çoğunda Oda eğleniyo abuk sabuk msjlara cvp weriyo seriden soğudum çocuklar için olduğnu düşünüyorm ... sonra aklıma Pokemon geliyo :D:D:D:D

Günümüzde japon çocuklarının sabırsızlıkla beklediği birşey olmalı sbs.Türkiyedeki çocuklarda lanet okuyor sbs ye :)
Şaka maka eğlenceli oluyor ama biraz eski sanırım bu sbs ?

tornado24680

Vol 10 diyo :D şuan vol 30-40 falan snrm eski yani bu bizdede çocuklar biraz sayko olup pikachuym diye balkondan atlamasa ... belki bu tür animelerde yayınlanır ama işte ... nese bizden geçti zatn ben iim böle Southpark war zaten sağolsun onla idare ediyorz

S: Sensei! Luffy-chan'için yeni bir hareket düşündüm. It... Luffy ağzını sonuna kadar açar ve düşmenını yer,sonrada tuvalaet gidip onu arkasından çıkartır! Nasıl? İyi değil mi? İyi fikir.

O: Hayır değil

ahahahahahaha

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık