Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Bir Savaşa En Etkileyici Giriş Yapan Karakter

Savaşa En Etkileyici Giriş Yapan Karakter?

• Kullanılan toplam oy
    104
Fanlığımın verdiği büyük yetkiye dayanarak Minato reyize oyumu verdim. Görkemini,etkileyici giriş olayını yemişim geldi ya o yeter bizim için :D

Bu zorlu olur işte :D Urahara bence en pasifler burada.Mühür yerleştirecek giriş yaptı.Onun yerine ''benihime'' diyerek ve saldırarak girse ona verebilirdim oyu.Minato koca bombayı ışınladı,kendisini de çat diye meydana ışınladı.Karizmatik giriş.Hayatları da kurtardı.Shanks koca savaşı durdurdu.Karizma desen zaten evrim geçirdi o an :D Ama jirou yu görünce direk bu dedim.Adam nitro ya git ötede bayıl dedi resmen :D Ha minato ve shanks saldırı yaparak girseydi,onlar arasında kalırdım.Shanks bu anketi de alırsa şaşırmam adam baya aktı gitti.Ama jirou eski tüfek tekniği konuşturarak giriş yaptı,benden de oyu kaptı :D

Burası korsanfan değilde şekerkızcandyfan olsaydı gene shanks alırdı bu anketi. Bazı şeyler gözardı edemeyeceğiniz kadar açıktır, Shanks'ın karizması ve girişide onlardan biri.

Roronoa Zoro

Berserk'ten şu girişi de çok severim
Ama bi' Şanksu değil.

Birisinin gelip Op sitesinde anca bu kadar demesini bekliyordum, Reiper geldi :D
Hakkını yemeyin Shanks'ın, serileri bilmemek belki bir etken olabilir ama sırf op fanlığından Shanks seçilmemiştir diye düşünüyorum.
Yok, hacı hepsi OP fanlığından. :D Benim gibi Jirou'nun resimlerini göremeyenler için resim ekleyeyim madem;
1-
2-
3-
4-
5-
6-
7-
8-

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık