Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Bir Savaşa En Etkileyici Giriş Yapan Karakter

Savaşa En Etkileyici Giriş Yapan Karakter?

• Kullanılan toplam oy
    104
Urahara orada olmasaydı.Aizen sama herkezi tokatlardı :mincika:.Aizeni kimsenin durdurabilecek kimse yoktu.Allah bilir neler yapardı Bleach evrenine.Savaşta yaptığı etkiye bakarak Urahara diyorum.Narutoda Minatonun gelişine savaş bittikten sonra karar vereceğim ve Urahara savaşa girdiginde acayip şaşırmıştım :at:

Shanks'ı severim ama Jirou'nun girişi ve dünyayı kapsayan knocking'i çok iyi.
Edit: Jirou'nun resimler görünmüyor.

shanks'ın girişi fena... akainu coby'i ezecekken araya girmesi,daha sonra denizcilere ayar vermesi.. daha ne olsun..

One Piece fan sitesinde Shanks alır bu anketi ama gerçek karizmatik girişin Jirou olduğu objektif bir gerçekliktir, kimseyle tartışmaya girmem bu konuda. :cool:

Bu arada Jirou'nun resimleri gözükmüyor ve Urahara yerine Isshın'ın parmak atışını koysan daha çok oy alırdı bence. :D

Büyük savaşı ortak nokta olarak belirledim.Aslında doğru İsshinde konulabilirdi ama her seriden bir kişi yeter şimdi haksızlık olmasın :D

Birisinin gelip Op sitesinde anca bu kadar demesini bekliyordum, Reiper geldi :D
Hakkını yemeyin Shanks'ın, serileri bilmemek belki bir etken olabilir ama sırf op fanlığından Shanks seçilmemiştir diye düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık