Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Satranç Turnuvası

Hangi Gün Yapalım?

• 28 Ağustos 21.00-22.30

Kullanılan: 2 13.3%
  • 28 Ağustos 22.00-23.30

Kullanılan: 4 26.7%
  • 29 Ağustos 21.00-22.30

Kullanılan: 0 0.0%
  • 29.Ağustos 22.00-23.30

Kullanılan: 1 6.7%
  • 30 Ağustos 21.00-22.30

• 30 Ağustos 22.00-23.30

• 31 Ağustos 17.00-18.30

• 31.Ağustos 19.00-20.30

• 31.Ağustos 21.00-22.30

• 31 Ağustos 22.00-23.30

Kullanılan: 6 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    15
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uygulamayı indirdim ben, bir haftadır acayip merak saldım satranca da şöyle bir şey var; bu youtube sayfasından analiz yapanlar da uygulamadan mı yapıyor. Bir de siz davet linkini atıyorsunuz ya, onu nasıl yapıyorsunuz?
Turnuvayı kazanan arkadaş her kim olursa arada eğitici maçlar atsın benimle. Satranç tvden sonra daha bi sevmeye başladım satrancı.
Şu arkadaşın kanalını öneriyorum o zaman sana. Analiz videoları en az yarım saat uzunluğunda oluyor. Turnuvalarda güncel analiz yapıyor. Aslında iyice abartıp her maçı bir saat analiz ediyordu da son 3-4 videoda düşürdü işi. Bana göre türkçe kanallar içindeki en iyi analiz kanalı. https://www.youtube.com/channel/UCCyZCuuRDmljHPqmHsKAulw

Şu arkadaşın kanalını öneriyorum o zaman sana. Analiz videoları en az yarım saat uzunluğunda oluyor. Turnuvalarda güncel analiz yapıyor. Aslında iyice abartıp her maçı bir saat analiz ediyordu da son 3-4 videoda düşürdü işi. Bana göre türkçe kanallar içindeki en iyi analiz kanalı. https://www.youtube.com/channel/UCCyZCuuRDmljHPqmHsKAulw
Çok teşekkür ederim. Kanalı takibe aldım, mobile netim tek var. Yenilendiğinde veya haftalık hediyelerde indiririm videoları. Tahtada daha güzel görüyorum, yeni başladım diyedir muhtemelen. :sapkali::sapkali:

bu da bir santranç analiz kanalı bunu da takip edebilirsin https://www.youtube.com/channel/UCTQbZcv-4ImPg9rC9jIjzpQ

bu da bir santranç analiz kanalı bunu da takip edebilirsin https://www.youtube.com/channel/UCTQbZcv-4ImPg9rC9jIjzpQ
Bunun videoları çok kısa. Açılışı ve oyun ortasını falan çok hızlı geçiyor. Bazı kısımlarda sadece hamleleri falan söylüyor. :D

@Kuroro ya şey soracağım. Anketi açtıktan sonra, kimin hangi oya verdiği görülsün seçeneğini aktifleştiremiyor muyuz? Oy verenler yarın ve cumartesi arasında bölünmüş durumda. Onlarla konuşup ortak bir paydada buluşturmaya çalışayım dediydim de göremiyorum hangi kişinin hangi oya verdiğini.

Bunun videoları çok kısa. Açılışı ve oyun ortasını falan çok hızlı geçiyor. Bazı kısımlarda sadece hamleleri falan söylüyor. :D

@Kuroro ya şey soracağım. Anketi açtıktan sonra, kimin hangi oya verdiği görülsün seçeneğini aktifleştiremiyor muyuz? Oy verenler yarın ve cumartesi arasında bölünmüş durumda. Onlarla konuşup ortak bir paydada buluşturmaya çalışayım dediydim de göremiyorum hangi kişinin hangi oya verdiğini.
Sonradan değiştirilemiyor o seçenek. Ben de göremiyorum kimlerin nereye oy verdiğini.

Öncelikle pek çok insanı etiketleyeceğim için özür dilerim. :D Ankette, bugün 22.00'da başlaması şıkkı ve cuma günü 22.00 da başlaması şıkkı arasında eşitlik var. Kendim oy kullanarak bu eşitliği bozabilirim aslında; ama madem pek çok insan bu gece 22.00'da yapılmasını istiyor, şöyle bir şey deneyelim dedim:

Bu gece bir turnuva yapalım 1 saatlik. Bakalım nasıl olacak; zevkli oluyor mu, işleri becerebilecek miyiz vs. Cuma günü de asıl 1.5 saatlik turnuvayı yaparız. Ne diyorsunuz uygun mudur? Şöyle 8-9 kişi katılsa bir saat boyunca kendi aramızda rahat rahat oynarız.
@Meiou
@Portey
@Eustass Captain Kidd
@Shankss
@CoolAnd1
@Nero
@Sakata Gintoki
@Sir_Croco23
@Quartion
@Integrale
@Riddick

Öncelikle pek çok insanı etiketleyeceğim için özür dilerim. :D Ankette, bugün 22.00'da başlaması şıkkı ve cuma günü 22.00 da başlaması şıkkı arasında eşitlik var. Kendim oy kullanarak bu eşitliği bozabilirim aslında; ama madem pek çok insan bu gece 22.00'da yapılmasını istiyor, şöyle bir şey deneyelim dedim:

Bu gece bir turnuva yapalım 1 saatlik. Bakalım nasıl olacak; zevkli oluyor mu, işleri becerebilecek miyiz vs. Cuma günü de asıl 1.5 saatlik turnuvayı yaparız. Ne diyorsunuz uygun mudur? Şöyle 8-9 kişi katılsa bir saat boyunca kendi aramızda rahat rahat oynarız.
@Meiou
@Portey
@Eustass Captain Kidd
@Shankss
@CoolAnd1
@Nero
@Sakata Gintoki
@Sir_Croco23
@Quartion
@Integrale
@Riddick
Şarjı fulleyip çıkayım o zaman. Ben tamamım. :good:

@Meiou
@Portey
@Eustass Captain Kidd
@Shankss
@CoolAnd1
@Nero
@Sakata Gintoki
@Sir_Croco23
@Quartion
@Integrale
@Riddick
Peki ama oyun şifreli turnuva olacak demiştin şifreyi nereden ne zaman alacağız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık