Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Satranç Turnuvası

Hangi Gün Yapalım?

• 28 Ağustos 21.00-22.30

Kullanılan: 2 13.3%
  • 28 Ağustos 22.00-23.30

Kullanılan: 4 26.7%
  • 29 Ağustos 21.00-22.30

Kullanılan: 0 0.0%
  • 29.Ağustos 22.00-23.30

Kullanılan: 1 6.7%
  • 30 Ağustos 21.00-22.30

• 30 Ağustos 22.00-23.30

• 31 Ağustos 17.00-18.30

• 31.Ağustos 19.00-20.30

• 31.Ağustos 21.00-22.30

• 31 Ağustos 22.00-23.30

Kullanılan: 6 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    15
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok çok iyi olur. Fikrine sağlık. Oy kullanmayacam; işi olanlar belirtir, uyarım ben.
Valla ben de o kafadayım. Hemen bugün de uyar cumartesi de uyar.

Cumartesi olursa bende oynamak isterim:good:
Şimdiden söyleyeyim kaybedersem kolay rakipti demeyin:flaugh::oleyo:
Ya zaten içimizde herkesi ağır bir şekilde yenecek kadar usta biri yoktur diye düşünüyorum. Rahat rahat oynayacağız işte. :D

Beni de alın turnuvaya.
Tabi ki. Link ve şifreyi paylaşırken etiketlerim sizi de.

Burdan yazayım şimdilik.

Yani derinlemesine bir analiz yapamayacağım ama fil veziri görüyordu da zaten kaleyi aldıktan sonra fili de alıyordum, fili erkenden piyonla alsam atın tehtidi vezir ile güçlenecek, engel olmaya çalışsan değişimler dar alanda bana yarayacak gibi duruyordu :S

Bi de 20. hamlede atı vezir kanadına manevra ettirseydim demiştin, o da işleri ilginçleştiriyordu sanırım :S amacım zaten fillerin vezir kanadından rok yapmış şaha etkisini azaltmak, ileride ataklara izin vermemek adına görüşünü kesmekti atı oynarken. Zaten aynı yerde diğer fili gömmüştüm, burda da hem vezirin etkinliğini azaltmak hem de filin ayaklarını kesmek için piyonun önüne çektim. Bir de genel bir kanı, at daha etkin ve ileri bir kareye konuşlanabiliyorsa oynanmalı diye :D biraz ezberci de gitmiş olabilirim tabi. Neyse diyelim ki manevrayı at ile vezir kanadına yaptın. E direk atı alıp yine kaleni tehtid ederdim, atı ortadan kaldırmaya odaklanırsan fil sürpriz atak için bekliyor. Zaten amacım sol kanadı yok etmek olduğu için ona göre değişecekti oyun. O yüzden derin analiz yapmanın pek mantığı kalmıyor, başbaşka bir oyun olacaktı sonuçta. En iyi oyun oynanmış olandır xD
Abi şu an oyunu unuttum ben ya. Bakmaya da üşeniyorum. Dediğim hamleler oyunu uzatabilecek olan hamlelerdi zaten. Yoksa galibiyete yaklaşamadım bile zaten oyunda. :D Katılacak mısın sen de? Herkes farklı bir saat seçmiş gerçi nasıl olacak bilmiyorum ama.

Sen katılıyor musun yoksa sadece moderatör müsün listede ismini göremedim de
Hocam bari burada mesaj kasma ya. :(

katılırım ben de sanırım.
Lol saatlerini iyi ayarla. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık