Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanjuan Wolf

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 50 52.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 46 47.9%

• Kullanılan toplam oy
    96
Bu adamı tayfadan kim alacak merak ediyorum. Oda'nın Karasakal korsanlarına verdiği önem düşünülünce tüm üyeleri bizimkileri düşünerek tasarladığı düşüncesindeyim. Yani tam ona göre rakip şeklinde. Çoğu üyesi de uyuyor. Teach vs Luffy, Zoro vs Shiryu, Sanji vs Pizarro....

Tamam tam uymayanlar da var ama karakterlerin kişiliklerini tanıdıkça oturtulma potansiyeli var.

Ama sadece Sanjuan Wolf'u birisiyle aynı kulvarda düşünmekte zorlanıyorum. Kimseye uymuyor açıkçası.
Elbafta katılacak yigido

Bu adamı tayfadan kim alacak merak ediyorum. Oda'nın Karasakal korsanlarına verdiği önem düşünülünce tüm üyeleri bizimkileri düşünerek tasarladığı düşüncesindeyim. Yani tam ona göre rakip şeklinde. Çoğu üyesi de uyuyor. Teach vs Luffy, Zoro vs Shiryu, Sanji vs Pizarro....

Tamam tam uymayanlar da var ama karakterlerin kişiliklerini tanıdıkça oturtulma potansiyeli var.

Ama sadece Sanjuan Wolf'u birisiyle aynı kulvarda düşünmekte zorlanıyorum. Kimseye uymuyor açıkçası.
Çok fazla Franky'lik bir rakip gibi duruyor aslında. Franky'nin önceki rakipleri gibi garip garip davranışları da var. :d
Düşük ihtimalle Chopper da olabilir, ikisi de büyük olduğu için.

Çok fazla Franky'lik bir rakip gibi duruyor aslında. Franky'nin önceki rakipleri gibi garip garip davranışları da var. :d
Düşük ihtimalle Chopper da olabilir, ikisi de büyük olduğu için.
Chopper benim de aklıma geldi. Ama Chopper'ın doktur rakibi var halihazırda.

Tabi illa doktor doktora olmak zorunda da değil :D. Ama gene de Oda sever böyle şeyleri.

Bu arada kaynar Surume'ye 3 kişi daldıkları gibi dalarlar belki. Monster trio'dan birisi tek atıp geçebilir.

Büyük ihtimalle deney olarak kullanmak (King ve Kaido'ya yaptıkları gibi) ve daha sonra güçlerini incelemek için canlı tutuyorlardır, o sebepten infaz etmemişlerdir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık