Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji'nin Seri Sonu Geleceği Seviye

Sanji seri sonu hangi seviye de olur?

• Kullanılan toplam oy
    358
Sanji'de kral haki çıkacak.

Bu arc sadece busoshoku kasacağını düşünüyorum hali hazırda kenbushokusunun ne seviye de olduğunu göreceğiz..Benim fikrim şuan gelişmiş bir gözlem hakisi mevcut.İlerleyen arclarda gözlem hakisini arşa çıkarıp serinin zirvesi olacağını düşünüyorum.

Luffy KK olduğunda Amiral üstü seviyede olur..Yaş olarak henüz genç olacağını varsayarsak, eğer seride daha ilerisi gösterilirse yonkou seviyesini görürüz sarımızın..Belki de pilavını yeriz bilemicem ama Luffy KK olmadan ölmeyeceği kesin :D

İşine gelmedimi hemende kendi teorini nasılda kapı dışarı ediyorsun, ciddiye alamıyorum seni. Ya 20 douriki nedirki güç farkımı bu Jyaburada tekkai ve etobur Zoan vadı bide adam yıllardır kullanıyo meyveyi Kaku gibi dünki çocok değil. Burgess Shiryuudan güçlü değil yani ama Marco Aceden güçlü? Dayanıklılığı dışında Cracker Katakuri kadar sağlamdı bence Nami olasa Luffy onu zor yenerdi. King ve Queen tamamen eşit gösterildi, Jyaburanın karakteri aynı Zoroydu. Shanksın tayfası hakkında pek bi bilgimiz yok doğru paso sallıyorsun. Bazen senin gibi insanlarla aynı mangayı okuduğuma şüphe ediyorum amma dar görüşlüsünüz.
Boş konuşuyorsun! Ben ortaya bir teori atmadım. Zoro, Sanji'den güçlüdür dedim. Bu teori değil ortada olan gerçeklerdir. Sayfalarca yapılan tartışmalar var bununla ilgili. Hem türkçe forumlarda hem yabancı forumlarda.

Jyabura ile Kaku arasındaki fark ortaya çıktığında henüz Kaku ve Califa meyve yemediler, hatırlamıyorsan hatırlatayım. 20 douriki fark mı dedin? Az da olsa olsa bir fark sonuçta. Senin dünkü velet dediğin Kaku CP0'a yükseldi, Jyabura nerede?

Açıkçası bende şaşıyorum sizinle aynı manga ve animeyi mi izliyorum diye!?

Boş konuşuyorsun! Ben ortaya bir teori atmadım. Zoro, Sanji'den güçlüdür dedim. Bu teori değil ortada olan gerçeklerdir. Sayfalarca yapılan tartışmalar var bununla ilgili. Hem türkçe forumlarda hem yabancı forumlarda.

Jyabura ile Kaku arasındaki fark ortaya çıktığında henüz Kaku ve Califa meyve yemediler, hatırlamıyorsan hatırlatayım. 20 douriki fark mı dedin? Az da olsa olsa bir fark sonuçta. Senin dünkü velet dediğin Kaku CP0'a yükseldi, Jyabura nerede?

Açıkçası bende şaşıyorum sizinle aynı manga ve animeyi mi izliyorum diye!?
Chail :-D Kakunu douriki ölçüldüğünde Jyaburanın meyvesi aktifmiydi, Jyabura meyveyi aktif etse 6k doriki çıkarırsı orda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık