Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Sanji'nin Kral Hakisi ve Siyah Alev Teorisi

Merhaba, Sanji'nin gelecekte kazanacağını düşündüğüm güçle ilgili bir teoriyi sizlerle paylaşmak istedim.

Sanji'nin atası 300 yıl önce Tüm Kuzey Mavi'yi fet ederek Germa İmparatorluğunu kurmuş. 66 günlüğüne de olsa Dünya Hükümetinin elinden koca bir denizi alan Fatihin, Kral Hakisine sahip olmasını bekliyorum ve seride bazı kral hakisi kullanıcılarının atalarının da bu yeteneği kullanabildiğini gördük örnek Garp ve Luffy.

Karasakal Korsanları ile olacak olan savaşta Sanji, Kuzey Mavi'den eski bir Kral olan Avallo Pizarro ile eşleşir kendisinin Kral Hakisi kaplaması kullanabilen bir karakter olduğunu öğreniriz. Shanks ve Buggy hariç her Yonko tayfasında böyle bir karakter olduğundan (Yamato, Ace, Oden, Zoro ve Katakuri) olası olduğunu düşünüyorum. İkisi savaşırken Pizarro ona Kuzeyi fet eden atasından bahseder ve Sanji, Kralın Hakisini uyandırır ve bunu yanan bacağına eklediğinde alevleri siyaha dönüşür bu alevin özelliği Hakiyi yakması. Kılıç darbesi veya kral hakisi kaplanmış bir yumruk gibi her türlü haki saldırısına karşı koyabiliyor ve eğer yeterince yanarsa rakip hakisini bir süreliğine kaybediyor. Hakiyi yakmak ve siyah alevler gibi bir gücün "Kara Bacak" Sanji'ye yakışacağını ve onu çok güçlü yapacağına inanıyorum.

Son düzenleme:
Fena fanfic değil ama Germa o kadar eski değil. Judge'nin oluşturduğu seyyar bir krallık.

Fena fanfic değil ama Germa o kadar eski değil. Judge'nin oluşturduğu seyyar bir krallık.
Aslında Germa Krallığının 300 yıl önce Kuzeyi fet ederek 66 günlüğüne İmparatorluk olması doğru bir bilgi sanırım wiki'nin Germa Kingdom kısmında böyle yazıyordu. Mangada da Judge bahsetmiş sanırım.

Aslında Germa Krallığının 300 yıl önce Kuzeyi fet ederek 66 günlüğüne İmparatorluk olması doğru bir bilgi sanırım wiki'nin Germa Kingdom kısmında böyle yazıyordu. Mangada da Judge bahsetmiş sanırım.
Fandom'a baktım öyle bir şey yok. Sadece Kuzey Mavi'de 4 ulusun fethi olayı var. Onu da yine Judge gerçekleştirmiş.

Fandom'a baktım öyle bir şey yok. Sadece Kuzey Mavi'de 4 ulusun fethi olayı var. Onu da yine Judge gerçekleştirmiş.

Ondan önce fandomda "Yaklaşık 300 yıl kadar önce Germa Krallığı tüm Kuzey maviyi kaplayan Germa İmparatorluğunun merkeziydi" yazıyor referans olarakta bu sayfa gösterilmiş:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık