Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 311 84.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 57 15.5%

• Kullanılan toplam oy
    368
E tarafsız düşünmekten bahsetmişsin? :( Bu konuda taraf Sanji ve Zoro. Sen de bundan bahsediyorsun. :( Taraf olduğum konu neresi onu merak ettim. :(
Hocam böyle düşüneceğini bilseydim yazmazdım :(. Şöyle örnek verim ozaman mihawkı sevmem ama güçlü olduğunu söylerim. Naminin beni sinir ettiği ve gıcık bulduğum zamanlar oluyor ama naminin güzel olduğu gerçeğini değiştirmez. Yani sırf bir karakteri sevmiyorum diye net bir şekilde kötülemem. Mesela sanjinin sapıklığı beni de rahatsız ettiği zamanlar oluyor ama adam her arc birisini kurtarıyor.

Herkesin görüşüne saygım var :respect: ama hani net birşekilde kötülemek yerine tarafsız eleştirmek daha hoş olmaz mıydı. O yüzden bukadar acımasız olmayın dedim :oleyo:

Hocam böyle düşüneceğini bilseydim yazmazdım :(. Şöyle örnek verim ozaman mihawkı sevmem ama güçlü olduğunu söylerim. Naminin beni sinir ettiği ve gıcık bulduğum zamanlar oluyor ama naminin güzel olduğu gerçeğini değiştirmez. Yani sırf bir karakteri sevmiyorum diye net bir şekilde kötülemem. Mesela sanjinin sapıklığı beni de rahatsız ettiği zamanlar oluyor ama adam her arc birisini kurtarıyor.

Herkesin görüşüne saygım var :respect: ama hani net birşekilde kötülemek yerine tarafsız eleştirmek daha hoş olmaz mıydı. O yüzden bukadar acımasız olmayın dedim :oleyo:
Nami güzel değil bir kere tamam mı? :(

Ben de şöyle diyeyim bir adam tacizci ise gidip de bir başka tarafını övmem, övemem. :(

Nami güzel değil bir kere tamam mı? :(

Ben de şöyle diyeyim bir adam tacizci ise gidip de bir başka tarafını övmem, övemem. :(
Gerçeği açıkla artık, Sanji hayvansal gıda kullanan bi aşçı olduğu için, Luffy hangi hayvanı görse pişirttiği için sevmiyorsun! Sanjinin abazalığını paravan olarak kullanıyorsun...

Tamam kabul robin daha güzel :oleyo:
Adam zaten arc boyunca dayak yedi cezasını cekiyor işte :)
Öyle ceza olmaz. Türkiye'de klasik bir örnektir, aynısını bir başkası annesine yapsaydı ne düşünürdü? Sabaha kadar dövse ne yazar o kişiyi? Laylaylom geçiliyor bu işler. Japonya'da taciz - tecavüz olaylarının genellikle üstü kapatılırmış. Bu kültüe bu şekilde beslenmiş oluyor. Bunun bir parçası olan karakteri sevecek değilim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık