Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji Ölecek mi?

Sanji Ölürse ?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne zaman öleceğine ışık tutulmamış. All Blue sandığımızdan yakın olabilir ya da All Blue ölümle bağlantılı bir hadisedir. ;) :oleyo: Mantıken ölmez ama bu şeyleri görünce ölsün istedim.
Hah bak o olur. Yorum yapmadan All Blu ne zaman olabilir diye düşündüm malum teori aklıma geldi. Cık ölmez o zaman dedim. Tayfanın ölümleri hedefleri doğrultusunda olacaktır özellikle ilk 5..

Hah bak o olur. Yorum yapmadan All Blu ne zaman olabilir diye düşündüm malum teori aklıma geldi. Cık ölmez o zaman dedim. Tayfanın ölümleri hedefleri doğrultusunda olacaktır özellikle ilk 5..
Kim bilir belki de yakın zamanda ateşlenen bir antik silah ile karalar ortadan kalkıp All Blue ortaya çıkacaktır...

Kim bilir belki de yakın zamanda ateşlenen bir antik silah ile karalar ortadan kalkıp All Blue ortaya çıkacaktır...
Olabilir ama lütfen antik silah ateşli olmasın.. Deniz canavarıları vs tmm da sevmem öyle çok güçlü ateşli silah falan yıkım getirecek güçte başka şeyler olur umarım konduramıyorum one piece

Koskoca Red Line'ı dandik deniz kralı mı yıkacak? :(
Yok tür açısından dedim. Deniz canavarları illa o işi yapsın anlamında değil. Ayrıca tüm deniz krallarını toplayabilecek bir güç önemli ayrıca nadir ve çok güçlü deniz canavarları olduğunu düşüyorum. Özellikle aranan yetiştirilen (bkz. Rogerin gemisinin arkasındaki cisim gizemi)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık