Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 196 45.6%

• Kullanılan toplam oy
    430
Sanırım tek ben seviyorum Akainu'yu. :D Neden bu kadar nefret ediyorsunuz bu adamdan :D
Normal yollarla yapamadığı işleri hileyle yapması insanları gıcık eder.
Gerçek hayattada böyledir.Kendinden daha güçlü birini güçsüz hale getirip onu yenmeye çalışıyor.Zaten tipinde hayır yok adamın.Hentai midir nedir:D (Hentai:Sapık)

Bilmiyorum saldırıları çok salakça geldi:mad:
yumruk atıyor adam :oleyo2:
AoKijii karşısında şansı yok:D
Çünkü Lav Sıvı bir maddedir aceninkinin aksine.
Yani Aokijii karşısında hiç şansı yok garibimin:)
Akainu ace'den daha sıcak magma lav yani aokiji eritir diye düşünüyorum

Sanırım tek ben seviyorum Akainu'yu. :D Neden bu kadar nefret ediyorsunuz bu adamdan :D
bende seviyorum :D

Kizaruya hiç gıcık kapmam hatta aokijiden daha çok seviyorum diyebilirim ama bu adam başka, bildiğin köpek,köpek- tilki karışımı birşey:oleyo::mad: ölsede yerine smoker gelse

Gaddar tamamda görevini yerine getiriyor sonuçta.Aokiji gibi esneklik yapmayıp kendi fikirleri yok sadece.3 amiralde wgnin maşası durumunda aslında sözlerinden çıkmıyorlar.Akainu apayrı dememin sebebi türlü dolaplar çevirmesi rakibin karşısına erkekçe çıkamaması yüzünden.Ayrıca sivillerede hiç acımıyor.Kizaru bu kadarını yaparmıydı emin değilim,açıkçası pek sanmıyorum.

Gaddar tamamda görevini yerine getiriyor sonuçta.Aokiji gibi esneklik yapmayıp kendi fikirleri yok sadece.3 amiralde wgnin maşası durumunda aslında sözlerinden çıkmıyorlar.Akainu apayrı dememin sebebi türlü dolaplar çevirmesi rakibin karşısına erkekçe çıkamaması yüzünden.Ayrıca sivillerede hiç acımıyor.Kizaru bu kadarını yaparmıydı emin değilim,açıkçası pek sanmıyorum.
Kizaru bu adamdan daha beter... Tanıtımını oku istersen...

Tekrar okudum sözün üzerine.Daha merhametsiz diyor ama bence oradaki bilgi biraz göreceli gibi.Daha merhametsiz olduğunu Oda söylüyorsa ona bir lafım yok.(Tabii öyleyse).Ancak kişilerin düşüncesiyse bana görede daha farklı.Şimdi 500 korsan yakalamış ama görevi bu.Aslında korsanlar kötü olmalı ve wg ile birlikte herkes böyle düşünüyor ki doğru yani genelide böyle.Wgde kötü diyebilirsiniz ama öyle olmasına rağmen garp aokiji gibi adamlar ayrılmıyor teşkilattan onlar çok mu mükemmel.Akainuda o acemilerin gitmelerine izin vermezdi ama o kadar hızlı olamayacağı için 500 yakalayamazdı ve bence yakalamak yerine birçoğunu öldürebilirdi gözünü kırpmadan öldürüyor çünkü.Ayrıca kizaru gibi süpernovaları yerde bırakıp gideceğini sanmıyorum.İkiside eşit acıma duygusuna sahip olsa dahi akainu korsanları etik yollardan,kaba kuvvete başvurarak yakalamıyor sadece,uygunsuz davranışları savaştaki gibi çok olmalı

kizaru içlerindeki en acımasızı ama en güclüleride o yüsden acımasız olabiliyorda cünkü onu yenebilecek cok az adam var op dünyasınd ave hakini tam gücüne bile hakim olsan kizaruyu yakalayamadıktan sonra hiç bişe yapmassın akainu ise en kahpe olanları acıkca gördük sadece gücünden emin olmayan adamlar arkadan vururlar ama içlerindeki en yetenklisi ve meyve gücünü en iyi kullanan aokiji:good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık