Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 233 54.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 196 45.7%

• Kullanılan toplam oy
    429
Adamın yaptığı en kötü hareket bile kötü insanları öldürmek. Çocuk da olsa kötü insanlar. :oops:
Kötü insan olması bir şey değiştirmiyor. Oradaki insanlar hükümet için ciddi bir tehlike içermiyordu. Onları toplayıp sorgulaya bilir veya hapse ata bilirdi. Seri içerisinde sadece tehdit olduğunu düşündüğü kişileri öldürdü. Onun dışında gerçekten tehdit olan kimseyi öldürmedi. Ace hariç.

Ohara konusunda insanlar ne okuduğunu unutmuş.Onlara hatırlatmak amaci ile bizzat o dönemler Ordu'da üst düzey bir görevde çalışan şimdilerde ise köyünde torunları ile oynayan bir subaya uzatiyoruz mikrofonu.

-Efendim ne oldu orada tam olarak?

-Neymiş efendim ? 3 5 tane oharali fesli çıkmış ortaya "Biz dedelerimizin mezarını okuyamiyoruz!" diye kem küm ediyor.Etmeyin diyoruz,okuyup da ne yapacaksınız,sonu kötü olur bak diyoruz.Neyse efendim bir iki tanesini sallandirmak ile tehdit edince Uhud tepesini terk eden okçular gibi dagildilar.Dikkat edin okumayın bundan sonra diyoruz ok diyorlar ama arkadan iş çevirecekler belli.Hitlerin Stalini başını sivazlayıp sırtından vurduğu gibi vuracak bunlar bizi diyip aralarına ajanı saldık.Dediğimiz gibi de oldu.Son bir çare konuşmaya çalıştık ama Nuh diyorlar peygamber demiyorlar.Sonra bir tanesi çıktı biz soyumuzu öğrendik diyince tepem attı senin soyun ne ki sopun ne olsun ulan derken benim soyum "Er.." deyince vurdurdum ben de.

Sonra önce kadınlar ve çocuklar dememize rağmen bu saçı sakalı birbirine karışmış,kalbinin çirkinliği yüzüne vurmuş çakma sosyalist özde nasyonal sosyalist bu pislik yuvaları kendilerine yer açmak için kadını çocuğu gemiden atmaya çalışınca,benim bir ittihatçı subayım bombalamış bunların gemiyi.Hatta bombalarken İttihadçılar ölür İttihadçılık olmez.!" diye bağırmış diyorlar ama kesinlik yok.Tam biz bu gericiliğin kökünü kazidik derken ittihadçılarin arasına sızmış taşnaklı bir dönme,bu dili bilen bir kız çocuğuna acımış da yol vermiş.Bu çocuk ilerde binlerce kişinin ölümüne sebebiyet vermesine,alabastada milyonların iç savaşta birbirini kirmalarina yardımcı olmasına rağmen "ikite ühühühü" dedi diye affedildi olaya bakar mısın ? Herkes ponçik ponçik sevgi yumağı oldu.Ağlayan kalpsizler bile varmış !! On binlerin katili şimdi de milyonların katili olacak.Oysa bizim Adaletimiz şaşmaz.Sonunda magmayı yiyip dedelerine kavuşacak cehennemin en dibinde!

Ateşli subayımın da söylediği gibi bu Hıncak ve Taşnak dönmeleri,vatan hainlerini rağmen İttihadçılık ölmeyecek!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık