Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Bende konu içinde konu açıyorum yorumumda:
Sakazuki, Aokiji, Kizaru, Fujitora
VS
Kaido, shanks, linlin.
(Linlin'in aklı başında olacak)
(kendi içlerinde kin veya savaş olmayacak)
Kim alır?Buna gelen cevaplar yukarıdaki yorumlara testtir alakalıdır.
Sakazuki Kaido ile eşlerir. Aokiji de Big Mom ile. Kaido ve Aokiji kazanır diye düşünüyorum çoook zor bir maç sonrası. [Yardım gelmediği sürece elbette :')]

Kizaru + Fujitora Shanks'ı yenip yardıma giderler.

Amiraller orta-yüksek zorluk.

Sakazuki Kaido ile eşlerir. Aokiji de Big Mom ile. Kaido ve Aokiji kazanır diye düşünüyorum çoook zor bir maç sonrası. (Elbette destek gelmediği sürece :) )

Kizaru + Fujitora Shanks'ı yenip yardıma giderler.

Amiraller orta-yüksek zorluk.
İyide bm'de prometheus var ayrıca bence kaido fujiyi de nötrler shanks ile geriye kizaru vs biraz yorulmuş shanks var

@Raiden

Zamanın Amiralleri Garp ve Sengoku zamanının Yonkoları Roger ve Beyazbıyık ile denkmiş. Akainu'nun yukarıdaki kişilerin hepsini yenebilir. İhtimal dahilinde olduğu için tüm seçenekleri seçtim.

@Raiden

Zamanın Amiralleri Garp ve Sengoku zamanının Yonkoları Roger ve Beyazbıyık ile denkmiş. Akainu'nun yukarıdaki kişilerin hepsini yenebilir. İhtimal dahilinde olduğu için tüm seçenekleri seçtim.
Yalnız denklik bir durum yok be sensey. Piramidin en tepesinde Roger&Wb var. Diğerleri alt kademede duruyor.

Normalde Yonkou>Amiral diye düşünüyorum ama öyle kolay da yenmezler.

Fakat uzun zamandır şunu düşünüyorum. Oda Amiralleri daha da güçlü hale getirir mi? Güç dengeleri ile oynuyor çünkü.

3 amiral Yonkoulara pert olacaksa denge nasıl sağlanıyor? Ya Oda güçsüzler ama sorgulama sağlanıyor diye düşünüyor ya da bu güçler denk fakat kendisi daha denk olarak çizmeyi beceremedi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık