Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sage Naruto vs Sasuke

-SPOİLER-
Biliyorum "sende mi dark" diyorsunuz. Evet vs konularının patlama yaptığının farkındayım ama merak etmeyin bu tam bir vs konusu sayılmaz. Bir teorim var ama konu açmaya değmeyecek bir teori o yüzden işi vs ye vurdum :D

teorim: madaranın son boss olduğunu varsaydığım bu teoride narutonun sarılı modda-ben böyle diyorum:D- sasukeyi yenemeyeceğini düşünen yok. Bu yüzden narutodan kurama çıkmalı ki sasukeyle denk olsun. Uzumakilerin içinden mühürlü bijuu çıkmasına rağmen hayatta kalabildiklerini biliyoruz buradan ben hikayenin gidişatıyla ilgili diyorum ki
1- madara narutodan kyuubiyi çıkarır.
2- naruto kendine gelince sasukeyle dövüşür
3- dövüş belli olur ya da olmaz ama madaranın yenileceği dövüşte sasuke ve naruto birlik olarak madarayı alaşağı ederler. Hatta madara mühürlenmeden önceki son vuruşun aynı anda chidori ve rasengan olacağını düşünüyorum.
Tabii ayrıntılar ne olur çok belirsiz. Örneğin madarayı neyle mühürlerler bütün bu dediklerim olurken diğerlerine ne olur. misal narutodan kyuubi alınırsa birde dinlenme payının kalması gerek gibi gibi
Şimdi şöyle birşey yapacam, sizi daha fazla sıkmadan soruya geçecem isteyen direk soruya cevap verebilir ya da yazının devamını okuyabilir
sasukede malum ems var kyuubisi çıkan narutonun elinde de sannin mod kalıyor ki bu özelliklere baktığımızda hashirama ve madaradakine benzer 2 güç elde ediyoruz. Bu yüzden soru sage naruto vs sasuke

teorimin başlangıç noktası aslında DBZ-dragonball z- neden çünkü aksiyon eşleşmeleri benzer.
DBZ goku vs vegeta ile başladı shippudenden hemen önce naruto vs sasuke olmuştu. ilk dövüşte gokuda narutoda yenildi. şimdide ssj2 goku vs majin vegeta gibi bir dövüş bekliyoruz. Ancak naruto güç olarak fazla aşmnış durumda. Sarılı modda ssj3 goku misali bu durumun ssj2 ye indirmek için kyuubinin çıkması lazım. Zaten ship başlarında yamatonun "kyuubinin değil kendi gücünle sasukeyle dövüş" gibi birşey demeside naruto vs sasukede kyuubinin olmamasını destekliyor.
dövüşün sonucu tartışmalı ancak DBZdeki gibi yarıda kalan bir dövüş bekliyorum. sasuke imana gelince sarılı naruto-ayrıntılar hakkında bir fikrim yok o yüzden narutoya kyuubiyi tekrar nasıl mühürleriz bilmiyorum- ve tam form susanoyla ancak edo madaraya karşı durabileceklerini düşünüyorum. DBZ ye uyarlarsak burada madara buu oluyor. Buu biliyorsunuz zaman zaman gücü aşılsada esasen ana karakter dahil herkesi silmiş süpürmüş bir karakter bu bakımdan da madaraya benziyorlar ancak farklı olarak madaranın bir sürede olsa gücünün üstüne çıkılabileceğini sanmıyorum.
dövüş başlasın :D

Naruto ''hadi gel köyümüze geri dönelim hokagenin düğününde halay çekelim'' kafasıyla dövüşmeye devam ederse Sasuke niii sann biri daha gittii diye bunu ezer geçer. Ems'den önce zetsu bile naruto şu an sasukeden daha güçlü demişti. Ems'den sonra naruto ise sasukenin öne geçtiğini fark etti bu yüzden köydekilere karışmayın başedemezsiniz dedi. Sage narutonun Ems'li sasukeyi yenmesi imkansız gibi bir şey bana göre.

Edit:Ems'den sonra derken danzou kapışması sonrası nefret ile sasukenin ne kadar güçlendiğinin farkına vardı.

Son manga sayısında Kyuubinin Naruto'dan ayrılmayacağı kesinleşti gibi.Baştan yattı teori :D Ama güzel bir kurgu yapmışsın ellerine sağlık

Son manga sayısında Kyuubinin Naruto'dan ayrılmayacağı kesinleşti gibi.Baştan yattı teori :D Ama güzel bir kurgu yapmışsın ellerine sağlık
asıl kyuubinin ayrılacağı daha çok kesinleşti bence. hem tobiden gördük ki kyuubinin istekleri pek bir önem taşımıyor jinchuurikiden çıkmak konusunda. madara tutar kuyruğundan çeker çıkrır gerekirse:D

Naruto Sasuke eşittir. Çünkü Madara Nihai mükemmel Susonoo'yu gösterdi ve bijuu'lar bile bunun karşısında bile duramaz dedi. Bu demektir ki Sasuke böyle bir power up alacak yoksa kurama + Naruto sasuke'yi doğduğuna pişman eder keşke abim beni öldürseydi der.

asıl kyuubinin ayrılacağı daha çok kesinleşti bence. hem tobiden gördük ki kyuubinin istekleri pek bir önem taşımıyor jinchuurikiden çıkmak konusunda. madara tutar kuyruğundan çeker çıkrır gerekirse:D
10 kuyrukluyu diriltmek için Kurumanın çakrası gerekiyordu o iki kardeşi seriye ekleyerek Kuruma ve Naruto ayrılışu son buldu.Eğer Naruto'dan Kuruma çıkarılırsa . Jinchuriki Mod'u geçtim.Bizim tabirimizle Rikodou Mod gidecek.Naruto Pain ile dövüştüğü haline geri dönecek yani. Bu sefer Narutoyu Kakashi bile indirir.Kurumanın Naruto'dan çıkması demek Ana Karakterin 10 level geriye düşmesi demektir.Kuruma ve Naruto asla ayrılmaz bence :D

Sennin Mod kısa süreli olmazsa öyle 3dk falan Naruto alır. Sasuke'de MS varken Tobi Sasuke'yi oradan kaçırdı şuan Naruto'yu yenecek güçte değilsin diye. EMS ile en fazla eşit olurlar ki yine iman gücüyle Naruto önde olur.

Naruto Sasuke eşittir. Çünkü Madara Nihai mükemmel Susonoo'yu gösterdi ve bijuu'lar bile bunun karşısında bile duramaz dedi. Bu demektir ki Sasuke böyle bir power up alacak yoksa kurama + Naruto sasuke'yi doğduğuna pişman eder keşke abim beni öldürseydi der.
Susanoo Perfectin karşısında sadece Bijuular durabilir diyordu sanki emre?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık