Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Dördüncü Vites Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anket açıp herkesin ne düşündüğünü kayıt altına almamız gerek. G4 teorileri konusunda onlarca sayfayı tek tek okuyup kimlerin ne tahminde bulunduğunu okumak sonradan zahmetli olacağından daha net bir şekilde belirleyelim istedim.

Kesici-delici saldırılar-Mr.1 gibi
Şok dalgası - Elizabello gibi
Şok dalgası- Sai gibi
Patlayıcı saldırılar-İdeo gibi
Yay-Bellamy gibi
Kas dönüşümü-Nightmare Luffy veya benzeri olabilir

Haki'yi ankete bir seçenek olarak koymuyorum. Hepsinde olabilir sonuçta.

Böyle belirleyici seçenekler koyup kimler neye oy verecek kayıt altına alınsın da, "ben demiştim" diyenler somut şekilde belli olsun. Mesela ben taa en başından beri kesici saldırı bekliyorum mr.1 gibi.

Şok dalgası olacağını sanmıyorum, deprem veya buddha meyvesi mi bu, şok'un başka türleride olsa doflamingo'nun bunları absorbe edeceğini düşünüyorum ip gücü ile:( Gon'un taş-kağıt-makasındaki nen olayında olduğu gibi bütün haki ve gücünü yumruğunda toplayıp, böyle vuruşlar çıkartması daha etkili olur gibi geliyor bana. Buna olacağını varsaydığım G4 hızınıda eklersek, denk getirip vurduğu yeri mahveder.

Bence hiçbiri olmayacak. E.Oda tahmin edilebilecek şeyler üzerinde yoğunlaşıp okuyucuya sunan biri değil pek (birkaç olay dışında). Farklı bir teknik bizi bekliyor bana kalırsa.

Hiç biri olmıyacak görün bak. İnsanlarda hep eski tekniklerle benzerlik arama huyu var. Kimse yaratıcı değil. Odanın kendini tekrar edeceğini hiç sanmam. Hele nighmare Luffy faciasını tekrar yapmaz heralde.

Şurda yan karakter Law bile her gün yeni bir yetenekle gelirken serinin ana karakterine gösterilmiş birşeyi yamamak saçma olurdu.

Hiç biri olmıyacak görün bak. İnsanlarda hep eski tekniklerle benzerlik arama huyu var. Kimse yaratıcı değil. Odanın kendini tekrar edeceğini hiç sanmam. Hele nighmare Luffy faciasını tekrar yapmaz heralde.

Şurda yan karakter Law bile her gün yeni bir yetenekle gelirken serinin ana karakterine gösterilmiş birşeyi yamamak saçma olurdu.
Şahsen ben Nightmare Luffy nin aynısı olacak diye beklemiyorum açıkçası. Ama şu vulcanizasyon olayıyla biraz da kaslı şekilde bir tip görecez diye düşünüyorum. Tabi getirilerinin yanında bir rokugan tarzı saldırı :)

Unknown

Çok zorlama olsada hala Zırhlı Titan gibi birşey istiyorum, bekliyorum. :rolleyes:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık