Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Sabo'nun Durumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Obito Uchiha'da öldü olarak geçiyordu.
Tobi olarak doğdu. Gerçi Naruto örneği pek olmadı :/
Belki çeviri hatası felan vardır :/ One Piece'de lavdan bile kolay ölünmüyor . Kurşun ve bazukalardan
öldüğü nerede gözükmüş ? :) Öyle kolay ölüm yok
Hem Dragon bile Kutsal ejderleri izliyordum dediği halde o saldırıda çocuğun ölmesine izin verecekse adı batsın öyle D. nin
Lanet olsun öyle Devrimciye :/
İvankov bassın hormonu yaşatsın arkadaş :T

Dragon !
Bu çocukdan iyi devrimci mi bulacan :/ Böyle bir cevherin ölümünü izleyeceksen yazıklar olsun sana :/

Naruto ile One piece evreni bambaşka.:)
Kurşun ve bazukalardan neden ölünmesin Zoro'yu yüzlerce kez yenen Kuina merdivenden düşüp ölmüştü.
Herkes luffy'mi İvankov'un hormonlarına dayanabilsin?:artiz:

Tensei-san bakarsın bir de GreenBit'te karşımıza çıkar Sabo.Devrimcilerin ajanı olarak Doflamingonun yanında bulunma ihtimali nedir? Belli ki ordaki bütün hazırlıklar aslında Luffy'leri yakalamak için.Fujitora-Cp0 ve diğer tüm denizcilerin aslında hedefi Luffyler gibi gözüküyor.Tabi diğer azılı suçlular da azımsanamaz.Burda Sabo'yu göreceğiz gibime geliyor.Hadi bakalım.

Tensei-san bakarsın bir de GreenBit'te karşımıza çıkar Sabo.Devrimcilerin ajanı olarak Doflamingonun yanında bulunma ihtimali nedir? Belli ki ordaki bütün hazırlıklar aslında Luffy'leri yakalamak için.Fujitora-Cp0 ve diğer tüm denizcilerin aslında hedefi Luffyler gibi gözüküyor.Tabi diğer azılı suçlular da azımsanamaz.Burda Sabo'yu göreceğiz gibime geliyor.Hadi bakalım.
Prova dono , bana çok anlamsız geliyor ölmesi :/ Hani orada Dragon ile diyaloğu olmasa neyse kabullenebilirim.
Ama orada bir Devrimci , bir D. var. Hem töreni izlediğinide biliyoruz.
Eğer onun saldırıya maruz kaldığını görüp kurtarmıyorsan birşey yapmıyorsan harbi hard failsin demektir.
Databooklar iyi hoş güzelde. Kutsal kitap gibi tapmanın manasıda yok.

Bu resmi paylaşmamın nedeni , yabancı forumlarda bile databookları yalayıp yutmuş adamlar bile yaşama ihtimalini düşünürken bizim hemen kestirip atmamız tuhaf oluyor.
Varsın databook açıklasın . Tartışmak isteyen tartışsın. Dediğim gibi bunu birtek bizdeğil saygın forumlar bile
tartışıyor. Ki biz , Japan - English sürümlerini atlatarak kaynağa ulaşıyoruz.:artiz:

Prova dono , bana çok anlamsız geliyor ölmesi :/ Hani orada Dragon ile diyaloğu olmasa neyse kabullenebilirim.
Ama orada bir Devrimci , bir D. var. Hem töreni izlediğinide biliyoruz.
Eğer onun saldırıya maruz kaldığını görüp kurtarmıyorsan birşey yapmıyorsan harbi hard failsin demektir.
Databooklar iyi hoş güzelde. Kutsal kitap gibi tapmanın manasıda yok.

Bu resmi paylaşmamın nedeni , yabancı forumlarda bile databookları yalayıp yutmuş adamlar bile yaşama ihtimalini düşünürken bizim hemen kestirip atmamız tuhaf oluyor.
Varsın databook açıklasın . Tartışmak isteyen tartışsın. Dediğim gibi bunu birtek bizdeğil saygın forumlar bile
tartışıyor. Ki biz , Japan - English sürümlerini atlatarak kaynağa ulaşıyoruz.:artiz:
Zaten kestirip atılması bu güne kadar insanların engellenmesi beni en çok gıcık eden şey.Ölmedi diyen herkes dışlandı la burada.Kimsenin de haddine değil kusra bakmayın da öldü diyenin tavuğuna kışt demek.Ben öleceğine %1 bile ihtimal vermedim o anime sahnesini izlediğimden beri.Çünkü One Piece'de istisnalar kaideyi bozar.Ölmediği çok net belli.Bu yüzden en başından beri Databook benim için bariz bir özet kitabıydı.Güvenmiyordum.Hala da güvenmiyorum.Çünkü ters köşe yapacağı belli Oda-Senseinin.Sabonun yaşadığı ortaya çıktıktan sonra sabo öldü diyenler nasıl konuşacaklar merak ediyorum tarzı bir şeyeyse hiç girmiyorum.Çünkü onlarında aynı bizim gibi aksini düşünme hakları var.Bütün teoriler tutacak diye bir şey yok.Ha diğerlerini engellemeye çalışan kesimse -ki onlar aynı değiller- zaten iflah olmaz.Sabo yaşıyor çıksa da çıkmasada onlar için bir şey değişmez.Bir kaynak bulup sonsuza kadar ona bağlı kalırlar.Bizden uzak allaha yakın.Sabo konusuna dönersek adamın yamulan yerlerini kurtaramıyacakları için mekanikten yapmışlar gibi gözüküyor dişliler falan.Doflamingonun yanında ajan olarak devam ediyor görevine.Ve evet bu aslında bir çok şeyi açıklar.Görevini bırakıp Ace'yi kurtarmaya gidememiş olması çok muhtemeldir bence.Her şeyi açıklar mı,gidemez miydi göreve rağmen? Saçma olurdu sanırım.Sabonun mekanik vücuduyla Kumanın denek olarak kullanılmasının bağlantısı olabilir mi ? Teori kokusu alıyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık