Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Sabo'nun Durumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
oda bir olasılık ama ace bildiğimiz kadarıyla en az 2 yıldır beyazsakalın tayfasındaydı. 2 yılda ne kadar kardeş edinmiştir bence tartışılır.
Ace ilerde aynı tayfadan olmucaz o yüzden aynı kapdan içen kardeşler olalım diyor. Zaten nakamaların arkadaşlıklarını daha da güçlendirmek için aynı kaptan içmelerine gerek yokki

Sabo öldü denmiyor ki... SBS 68... Oda'ya soruyorlar Sabo öldü mü diye? Oda'da buna fanlar karar versin, sizce durum nedir diyor?... :)

@ Karolla

Senin bu verdiğin databook hepsinin içinde en kötüsü... İngilizcen var mı bilmiyorum ama direk Trivia kısmına bak anlarsın ne demek istediğimi... Bu databook lar Oda tarafından hikaye örgüsü içinde yazılmıyor aslında... Daha çok bir çeşit eskiz çalışması ya da röportaj olarak düşün... En iyi kaynak her zaman Oda'nın SBSleridir...

Trivia
This is the first databook to show evident incongruences such as:
Giving Happa the wrong name.
X Drake's birthday is different from the one given in the SBS.
Shiki's Jolly Roger is accidentally replaced by the one used for Baroque Works, instead of the one shown in Chapter 0, Strong World and on Indigo's file.
Caribou's Jolly Roger is different from the one shown on Chapter 679's cover page.

Yazanlar...
Bu ayrılıkları görüldüğü ilk databook'tur.
Happa'ya yanlış isim verilmesi
X-Drake'in doğum gününün SBS'de verilenden farklı açıklanması
Shiki'nin gemisinin yanlışlıkla Baroque Works'ta kullanılan bir gemi ile değiştirilmesi
Coribou'nun gemisinin 679'un kapağında gösterilmesinden farklı olması gibi.

ölse zoruma gider gelsin luffyden güzel bi dayağını yesin de içimi rahatlatır kardeşi idam ediliyor hiç yoksa gel bi gözük slm ver oda yok kazma gibiy di zaten

Öldü bilgisi geçen japonca metnin neden çevirisi yapılmadı şu ana kadar anlamış değilim. Orda geçen bilgiye inanılsa zaten Sabo yaşıyor muhabbetleri dönmez. Belkide direk öldü dememiştir de yarım ağızla söylemiştir Oda ya da seride öyle geçti gibi birşey söylemiştir bilmiyoruz.
ben cevirisini yapmistim da simdi bulamadim. hatirladigim kadarini yazayim;

3 cocuk bilmem kac yil once ayni kaptan icin kardes oldular. beraber denize acilip, hayallerini gerceklestirmeye karar verdiler. sabo digerlerinden once denize acildigi sirada tenryubitonun saldirisi sonucunda oldu. ace savasta oldu. luffy kafayi siyirtti ama hala ona guvenen nakamalari icin yeni dunyaya acilmaya karar verdi.

Obito Uchiha'da öldü olarak geçiyordu.
Tobi olarak doğdu. Gerçi Naruto örneği pek olmadı :/
Belki çeviri hatası felan vardır :/ One Piece'de lavdan bile kolay ölünmüyor . Kurşun ve bazukalardan
öldüğü nerede gözükmüş ? :) Öyle kolay ölüm yok
Hem Dragon bile Kutsal ejderleri izliyordum dediği halde o saldırıda çocuğun ölmesine izin verecekse adı batsın öyle D. nin
Lanet olsun öyle Devrimciye :/
İvankov bassın hormonu yaşatsın arkadaş :T

Dragon !
Bu çocukdan iyi devrimci mi bulacan :/ Böyle bir cevherin ölümünü izleyeceksen yazıklar olsun sana :/
Hani D. ler korkusuz felandı . Harbi göz göre göre izlemiş ozaman ölümünü ..

Obito Uchiha'da öldü olarak geçiyordu.
Tobi olarak doğdu. Gerçi Naruto örneği pek olmadı :/
Belki çeviri hatası felan vardır :/ One Piece'de lavdan bile kolay ölünmüyor . Kurşun ve bazukalardan
öldüğü nerede gözükmüş ? :) Öyle kolay ölüm yok
Hem Dragon bile Kutsal ejderleri izliyordum dediği halde o saldırıda çocuğun ölmesine izin verecekse adı batsın öyle D. nin
Lanet olsun öyle Devrimciye :/
İvankov bassın hormonu yaşatsın arkadaş :T

Dragon !
Bu çocukdan iyi devrimci mi bulacan :/ Böyle bir cevherin ölümünü izleyeceksen yazıklar olsun sana :/

İvankov yanlış hormon basmışssa hakket ölmüştür (dişi-sabo)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık