Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sabo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 200 78.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 22.0%

• Kullanılan toplam oy
    255
Luffy'de şuan mezara gitse ağlamaz, küçüklük anılarını geçirdiği mutlu zamanları hatırlar tebessüm eder. Amma abarttınız yahu.

Sabo'nun kardeşliği sırf içtiği sake. Bir kardeş yapmaz böyle. Oda hem Luffy'den hem de okuyucudan özür diletmeli.
Luffy kaç kere andı Sabo'yu. Hiç hatırlamadı bile seri akışında. Ace desen üvey babasını o ikisinden ön planda tutacak bi' tip. Sabo geldi Luffy için orda amirale falan dalıyo. Öz babası yapmıyo öyle şeyler artık nasıl işlerle uğraşıyolarsa. Yani Sabo'nun da o işler içinde Ace'e olanları duyupta gitmesini falan beklemek zor.

Aga o zaman Sabo'yu bombalıyanların peşine düşselerdi.

Gazeteye bu resmi basmışlar.

Şimdi tamam bu shounen seridir çocuklara yönelik. Ama biraz olgunca bakınca sen öylece oturup ağlamasını kabul edebilir misin? Hiç mi vicdanın sızlamaz. Bir kardeşin öldü(senin yaşadığını bilmeden) diğeri de bitmiş halde. Aramaz mısın adamı? Öylece iki yıl sonra çıkan adamı kabul edebilir misin? Luffy bu. Çocukların kahramanı. O kabul eder ama sanki ben kabul etmem. Doğrusu bu geliyor bana. Sabo yani en azından bir özür dilemeli. Sağlam bir sebebi olmalı.

İkisi de Sabo'yu öldü biliyor. E adam sen yıllardır hayattasın. Hiç kimseyle mi iletişim kurmazsın bu baştan fail.
Aramadığını nasıl bilebiliriz ki? 2 yıl kimse Luffyden haber alamadı zaten. Daha hasret gideremediler arc bitsin özür dileyecektir. Son cümlene katılıyorum ama acaba dragon falan mı izin vermedi iletişim kurmasına

Sabo konusu Ace'in ilk çıktığı andan itibaren akıldaydı bence. Ace ölmeden önce Sabo hakkında vurgu yaptı mı yapmadı hatırlamıyorum lakin o ASCE dövmesi olmasa ağır trollük yaptı derim ama seri içinde tek bir defa bahsetse daha iyi bir kurgu olurdu sanki ASCE dövmesi Sabo karakterinin bir anda ortaya fırlamadığının göstergesi.

Sabo konusu Ace'in ilk çıktığı andan itibaren akıldaydı bence. Ace ölmeden önce Sabo hakkında vurgu yaptı mı yapmadı hatırlamıyorum lakin o ASCE dövmesi olmasa ağır trollük yaptı derim ama seri içinde tek bir defa bahsetse daha iyi bir kurgu olurdu sanki ASCE dövmesi Sabo karakterinin bir anda ortaya fırlamadığının göstergesi.
Yahu bırak onca yıldır insan bir kardeşlerine haber eder.Yüz yüze görüşür,bir daha sake içer.Ama yok.Sırf okuyucuyu şaşırtacağım diye akıl,mantık dışı işler.

Yahu bırak onca yıldır insan bir kardeşlerine haber eder.Yüz yüze görüşür,bir daha sake içer.Ama yok.Sırf okuyucuyu şaşırtacağım diye akıl,mantık dışı işler.
Söylediğin gibi Oda'nın şaşırtacağım diye cıvığını çıkartmasıydı. Keşke FB'yi vermeyip direk çıkartsaydı karşımıza daha şok edici olurdu benim için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık