Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sabo vs. Charlotte Cracker

Sabo mu Cracker mi?

• Sabo

Kullanılan: 63 78.8%
  • Cracker

Kullanılan: 17 21.3%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    80
Cracker biraz balon bana göre,860 milyonluk ödülünün hakkını veremedi,sırf kendi gücünden dolayı değil de verdiği zarar ve bir Yonkou adamı olması sayesinde o kadar yüksek bir ödüle sahip gibi.Bisküvi ordusu yaratması dışında kendisinde çok bir numara yok,Sabo alır.

Cracker biraz balon bana göre,860 milyonluk ödülünün hakkını veremedi,sırf kendi gücünden dolayı değil de verdiği zarar ve bir Yonkou adamı olması sayesinde o kadar yüksek bir ödüle sahip gibi.Bisküvi ordusu yaratması dışında kendisinde çok bir numara yok,Sabo alır.
Luffy G4 formundayken kesecek kadar iyi bir B. Haki'ye sahip. Yarattığı devasa ordu sınırsız. Meyve gücü de onun gücü netice de ve bu sebeple yabana atılmaz. Her halükarda bu adam balon değil. Diğer yandan bu Sabo'nun alacağı gerçeğini de değiştirmiyor.

Sabo bence ejder pencesiyle bile kırabilir bisküvileri.

Sabonun busou hakisi çok iyi. Hatta Luffyden daha iyi bu konuda bence.

Arenaya yaptığı o saldırı bile dehşet güçlü.

Sabo bence ejder pencesiyle bile kırabilir bisküvileri.

Sabonun busou hakisi çok iyi. Hatta Luffyden daha iyi bu konuda bence.

Arenaya yaptığı o saldırı bile dehşet güçlü.
Kaç kez kıracak peki luffyde öyle kırıyordu ama tıkanıyorsun bir yerde.Ace olsa bir entei ile topunu temizlerdi ama sabo daha bilmiyor.Hiken hepsini temizler mi yoksa kavrulmuş bisküvi mi olur.Ben kararsızım bu vsyi kimin alacağı konusunda.

Sobo yenemez ne luffy gibi iştahı var nede nami gibi yağmur yapabilecek birisi olduda birisi bisküvileri yumuşattı 11 saat boyunca kırmaya gücü yetmez

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık