Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sağ Kollar vs. Borsalino & Savaş Lordları

Hangi taraf alır?

• Kullanılan toplam oy
    78
  • Anket kapatılmış .
Charlotte Katakuri

Charlotte Katakuri, Charlotte Ailesi'nin ikinci oğlu ve Big Mom Korsanlarının Üç Tatlı Komutanından biridir.

1 milyar küsür ödüllü ve Whole Cake Island Arc'ın ana karakterlerindendir.

Marco The Phoenix

Marco (Maruko) eski Beyazsakal Korsanları'nın birinci tümen komutanıydı. Tayfa kaptanı Edward Newgate'in ardından, tayfanın başına o geçmiştir. Eskiden kendi tayfasına bağlı olan adaların hakimiyeti için kalan Beyazsakal Korsanları ile birlikte Karasakal Korsanları'na karşı "Hesaplaşma Savaşı" adı verilen bir savaşa girmiş, fakat kaybetmiştir. Şu anki durumu ve yeri bilinmemektedir.

Ben Beckman

Benn Beckman (Ben Bekkuman), Kızıl-Saç Korsanları'nın ikinci kaptanıdır.

Shiliew of the Rain

Shiliew
(Shiryū), Impel Down'ın eski Baş Gardiyanı'dır. Mahkumlara yaptığı zulümler nedeniyle bu görevinden alınıp, idama mahkum edilmiştir. Monkey D. Luffy'nin hapishanede isyan çıkarması, daha sonra Marshall D. Teach'in de hapishaneye gelmesi üzerine hapishane çalışanlarına yardım etmesi için geçici olarak serbest bırakılmıştır. Ancak, Shiliew yardım etmek yerine korsanlarla anlaşmış ve Teach'in teklifini kabul edip onun tayfasına katılmıştır. Şu anda Karasakal Korsanları'nın İkinci Gemisi'nin kaptanlığını yapmaktadır.

Jack the Ripper

Jack (Jakku), Canavar Korsanları'nın bir üyesidir ve Kaido'nun sağ kolları olarak bilinen üç Yıkımcı'dan biridir. Aynı zamanda Mamut kaptanıdır. Yeraltı dünyası ile bağlantıları bulunmaktadır.

Mihawk

Dracule Mihawk
(Jurakyūru Mihōku) bir Shichibukai'dir ve şu an Dünyanın En İyi Kılıç Ustasıunvanını tşıyan kişidir. İki yıllık zaman atlaması boyunca, Roronoa Zoro'yu eğitmiştir.

Kizaru

Borsalino (Borusarīno), daha çok lakabı olan Kizaru adıyla bilinen, Denizciler'in üç Amiral'inden biridir.

Doflamingo

Donquixote Doflamingo (Donkihōte Dofuramingo) Gök İblisi olarak bilinen eski Shichibukailer'den biridir. Doflamingo, Donquixote Korsanlarının kaptanıydı ve eski ödülü 340.000.000 Beli'ydi. Yeni Dünya'daki yeraltı dünyasını Joker takma adıyla domine ediyordu. Ayrıca eskiden Kutsal Ejder olan Donquixote Ailesi'nin bir üyesidir

Weevil

Edward Weevil
(Edowādo Wīburu), bir Shichibukai'dir. Ancak onu asıl ilginç yapan şey, Beyazsakal olarak bilinen Edward Newgate'in oğlu olduğunu iddia etmesidir.

Kuma

Bartholomew Kuma
(Bāsoromyū Kuma) bir Shichibukai'dir ve eski bir Devrimcidir. Eskiden çok korkulan bir korsan olduğu için kendisine ''Tiran'' lakabı takılmıştır. "Pacifista Projesi" olarak bilinen Vegapunk'ın öncülüğünde yürütülen sayborg ordusunun ilk prototipidir.

Kizaru yanına 4 shichibukaiyi alıp,sağ kollara dalar.

Benim gorusum Marco-Kizaru denk gibi,

Mihawk Shiryuu yener,

Weevil-Jack kararsizim,

Ben beckman Kumayi yener

Katakuri-Dof yorumsuz.:D

Amirali olan kazanır gibi.Beckmannı biraz bilsem net karar vereceğim.Katakuri civarı ise ikinci takım,Marcodan güçlü ise yine ikinci takım ama baya zor olur.Kuma zayıf halka kalmış ikinci takımda.

Weevil tek başına yeterli...
Nasıl Linlin çocukken insanüstü güçlüyse Weevil'de öyle çıkacak yanında ki de yine Linlin'in bakıcısı gibi işte onu kullanıyor. En az yonkou gücü çıkar diye düşünüyorum.

Hadi biraz insaflı davranıyım Kizaru ile birlikte yener diyeyim.

Son düzenleme:
Ben emin değilim.:D Weevil'ın seviyesi belirler bu işi. Marco Kizaru'yu nötrler bence. Kuma görünen kadarıyla bu adamlar karşısında zayıf kalıyor. Jack Kuma'yı alır gibi duruyor. Shiryu'dan herkesin bir beklentisi var. Mihaw'ı yenebilir. Katakuri Dof'u harcar.

Beckman ise orada heykel gibi duruyor. Weevil'ın gücü Yonkou kadar ise kazanırlar. Ama değilse Sağ kollar bu dövüşü alır aga.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık