Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Evet arkadaşlar her hafta spoiler beklerken eğlendiğimizi farkettim ve eğlenceli olacağını düşündüğüm bir fikir geldi aklıma.Özellikle redon ile ilgili yapılan esprilerden ve zoronun fake spoilerlarından sonra.

Bu konu altında gelecek haftaya dair absürt fake spoiler örnekleri paylaşabiliriz.Yaratıcılığımızı konuşturur, sınırlarımızı görürüz.Kim bilir bazen en uçuk öngörüler bile ucundan kıyısından gerçekle benzeşebilir.İster ingilizce ister türkçe yazalım.Ne kadar absürt olursa o kadar iyi olur.Tabii bu hafta manga nerde kaldıysa ona göre yazalım.Başlangıç noktası çıkan son manga olsun.Yani luffy saraya giderken bu hafta başka yerde olmasın.Uçuk bile olsa biraz tutarlılık olsun.

3 - 4 cümle yeterli.Kısa ve öz.İsteyen dahada uzatabilir ama çokta uzun olmasın.Ha son olarak kaynak belirtirken Redon yazısını unutmayın,tam bir spoiler kopyası olsun :D

Ben başlangıcı yapayım.

Spoiler

Zoro picaya onu her açıdan görebilmek için diğer gözünü de açacağını söyler.
Fujitora adaya yonkou geldiğini öğrenir ve saraydan ayrılıp yola koyulur.
Diamante rebeccaya tekrar saldırır.
Sabo saldırıyı full beden koka ile karşılar.Artık zırhı çıkarmıştır ve sırtında kıpkırmızı bir ejderha dövmesi vardır.

credit : Redon

Daha önceden aklıma gelmişti böyle bir konu sonra unuttum gitti. Tebrikler güzel konu açmışsın. Şimdi birşeyler karalardım ama ders çalışıyorum bir yandan. Ve ileride değerlenir belki buralar :a:

Biliyom ben zaten bu konuları dedim kapattım kitabı :flaugh:

Bu dakikadan sonra Sop operasyonunu kaptan Usopp sırtlayacaktır. Cüceler onda bir kez daha Noland'ı gördüklerini söylerler.
Doflamingo'nun uçuk kişiliğinin derinliğinde yatan olayların fb'si çıkar.

Credits; Aohige

Eğer kabul edersen, konunun ismini "Saçma Spoiler ve Teoriler" olarak değiştir. Bazen insanların aklına saçma ve ya bir cümle de olsa teoriler gelebiliyor. Bazıları konu açmaya bile cesaret ediyor. Saçma teorilerini de bu konuda paylaşabilsinler.

Örneğin Apoo, Brook'u öldürecek ve Hasır Şapkaların müzisyeni olacak. Gibi.

Spoiler.

Luffy Pica karşısında zorlanmaktadır.
Zoro Luffy'e ilerlemesini ,onun icabına bakacağını söyler.
Bu sırada Bigmom gemide görünür ve Sanji'e Zeff hakkında birşeyler söyler.
Doflamingo Fuji'i tuzağa düşürdüğünü söylerek sırıtmaktadır.
Fuji sarayın alt bölümünde ilerlerken önünde koca bir kütle belirir ve Fuji şaşkın ''sen ama nasıl olur''

Fena salladım.

Güzel yazmışsın kim o karşısına çıkan Jozu mu :D Akainu bile olabilir o koca kütle işin içinde sen varsan :D

jporta

Spoiler

Big momun gemisinden lawın tayfası çıkar. Big mom ve tayfasını esir almışlardır.
İsho big momu kurtarmaya gider. Romantik bir geçmişleri vardır.
Sabo yenilir. Bartolomeo son anda Burgessin önünden meyveyi kapıp yer. Meyve içinde patlar.
Usopp trebola tek atar. Yeniden insan haline dönüşen Hakuba, Usoppa saldırır. Usopp Rokushiki teknikleriyle hakubayı dizginler.

Oyuncak asker rebeccanın gerçek babası çıkar.
Kyros sadece bir gladyatör olduğu için prensesin babası Kyrosla evlenmesine izin vermez.Prenses saraydan kaçar.
Kyrosdan çocuğu olur.Doflamingo köyü bastığı sırada prenses şehre yiyecek almaya gitmiştir.Doflamingo prensesi temizlemek istemiştir.Kyros eşini korurken başına gelenler gelir.Sonra çocuğuna çaktırmadan büyümesine yardım eder.

jporta

Oyuncak asker rebeccanın gerçek babası çıkar.
Kyros sadece bir gladyatör olduğu için prensesin babası Kyrosla evlenmesine izin vermez.Prenses saraydan kaçar.
Kyrosdan çocuğu olur.Doflamingo köyü bastığı sırada prenses şehre yiyecek almaya gitmiştir.Doflamingo prensesi temizlemek istemiştir.Kyros eşini korurken başına gelenler gelir.Sonra çocuğuna çaktırmadan büyümesine yardım eder.
olur mu olur ha.

Eğer kabul edersen, konunun ismini "Saçma Spoiler ve Teoriler" olarak değiştir. Bazen insanların aklına saçma ve ya bir cümle de olsa teoriler gelebiliyor. Bazıları konu açmaya bile cesaret ediyor. Saçma teorilerini de bu konuda paylaşabilsinler.

Örneğin Apoo, Brook'u öldürecek ve Hasır Şapkaların müzisyeni olacak. Gibi.

Evet haklısın ciddiye alanlar bile olabilir.Şimdi denedim ama değiştirilemiyor.Rica etsem yönetici arkadaşlardan biri el atabilir mi ?
Konu ismi gümüşün dediği gibi olsun.

- Viola meyve gücünü kullanarak Luffy'yi Pica'nın arkasına geçirmeyi başarır.
- Zoro, Pica ile kapışmaya başlar.
- Bartolomeo zamanında yetişemediği için Burgess, Rebecca'nın işini bitirir.
- Sabo'nun Burgess'a yönelmesini fırsat bilen Diamante'yi Bartolomeo durdurur.
- Issho'ya merkezden bir telefon gelir, bunun üzerine tüm adamlarına toplanma emri verir.
- Kaido'nun sadece çenesinden gülen suratı görünür ve "Allahın olmaya geliyom, Doflamingo" der.

[YOUTUBE]qY595oTFPDA[/YOUTUBE]

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık