Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Shanks bu düzeni yıkmaya gelmiş bir neferdir. Kendisi bir soylu da olsa, kutsal ejderlerin en üst kaymak tabakası dahi olsa bir amacı var. Vakti zamanında çok sevdiği bir arkadaşının köle olarak öldürülmesine şahit olmuştur. Böylece ejderleri yıkmak için kendine bir görev addetmiştir. Bu da kralın çocuğu olduğundan bütün sırlara vakıf olmasına istinaden herkesin betini benzini artıran o gizli sırrı bilmesi, bunun için de o sırda adı geçen gerçek kişiyi araması ile sonuçlanmıştır. Miço olması, Roger'ın gemide bulunması, haki master olması herşey ama herşey birtek amaç için.

Shanks’ın kolunu alan deniz canavarı final savaşında ya da Luffy’nin antik silahları kullanacağı savaşta güçlenmiş haliyle Shirahoshi’ninn çağrısıyla savaşa katılacak.

Aslında çok noataljik ve güzel olur. Oda unutmamıştır o canavarı bence.(Unuttun mu yoksa)
Unutur muyum? İlk göz ağrıları unutulmaz. Zaten Shanks'ın kolunu aldırtma sebebim, One Piece'in beni kolsuz bırakacağına göndermemdi. Ee deniz kralı da manga ya da SJ'nin kendisi olarak düşünülebilir. Boşuna seri sonunda SJ'nin simgesi olan gözü bantlı kişiyi çıkartmıyorum. Her şey bağlantılı gördüğün gibi.

Unutur muyum? İlk göz ağrıları unutulmaz. Zaten Shanks'ın kolunu aldırtma sebebim, One Piece'in beni kolsuz bırakacağına göndermemdi. Ee deniz kralı da manga ya da SJ'nin kendisi olarak düşünülebilir. Boşuna seri sonunda SJ'nin simgesi olan gözü bantlı kişiyi çıkartmıyorum. Her şey bağlantılı gördüğün gibi.
Ahaha güzeldi. Bu arada bu deniz canavarlarından bir tanesi de BAA’daki Kraken(Surume)’nin annesi olacak. Orda biraz üzerinee duruldu bunun. Bir de yüzyıldır savaşan devlerin bulunduğu adanın açıkkarındaki yaratığın ailesinden birisi. Sonuçta Luffy denizleri fethedecek. Sadece insanları değil denizde yaşayanları ve denizde yaşayan her türlü varlığın sesi olacak.

Ahaha güzeldi. Bu arada bu deniz canavarlarından bir tanesi de BAA’daki Kraken(Surume)’nin annesi olacak. Orda biraz üzerinee duruldu bunun. Bir de yüzyıldır savaşan devlerin bulunduğu adanın açıkkarındaki yaratığın ailesinden birisi. Sonuçta Luffy denizleri fethedecek. Sadece insanları değil denizde yaşayanları ve denizde yaşayan her türlü varlığın sesi olacak.
Böyle bilinçli takipçilerimin olması beni ziyadesiyle memnun ediyor, efendim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 3, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık