Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Monkey :D Luffy

Sanjiler kıskıvrak yakalanır
Big Mam Sanjiye aşık olur eğer Ceasar ile birlikte teslim olursa gemiye zarar vermeyeceğini söyler
Sanjinin zor kararı
Rebecca baygın haldedir tam işini bitirecekken Bartolomeo rebeccayı kurtarır fakat Diamente sinirlenir Bartoya saldırır son anda Barto kurtulur
Sabo Burgess le kavgaya tutuşmuştur Sabo zor durumdadır ace ile luffy nin küçüklüğü falan flashbackler göz yaşları gam keder vs vs Dragon yanında eğitimini hatırlar ve son en güçlü saldırısını yapar Dragon Sağolsun Obas
Arenada herkes şaşkın yer gök inlemiştir nefesler tutulmuştur burgess arenayla birlikte çöker fakat sabodada derman kalmamıştır
arenanın yıkılıp fabrikaya geçildiğini gören dof arenaya uçar sabonun işini bitirmek istemektedir arenaya doğru uçmaktadır violet luffye durumu anlatır luffy hemen dofun peşinden gitmek ister pica izin vermez zoro 1 sn der picayı tekler yol açılır fakat geç kalınmıştır dof arenaya varmıştır bile luffy arenaya gelince dofun saboyu öldürmek üzere olduğunu görür
Tam işini bitirecekken süpriz atak Hiken
Rebecca hengamede kulbunu bulup meyveyi yemiştir alevler içinde odfun üstüne yürür gözleri yaşlı bir şekilde bağrır
Yaktım çıranı Doflamingoooo
bölüm sonu
unutmuşum kapak hikayesi:Dragon un duygu yüklü mektubu Annenle Nasıl Tanıştım?

Edit:Başçavuş

Sanjiler kıskıvrak yakalanır
Big Mam Sanjiye aşık olur eğer Ceasar ile birlikte teslim olursa gemiye zarar vermeyeceğini söyler
Sanjinin zor kararı
Bartolomeo rebeccayı kurtarır fakat rebecca kötü durumdadır Diamente sinirlenir Bartoya saldırır fakat son anda Barto kurtulur
Sabo Burgess le kavgaya tutuşmuştur Sabo zor durumdadır ace ile luffy nin küçüklüğü falan flashbackler göz yaşları gam keder vs vs Dragon yanında eğitimini hatırlar ve son en güçlü saldırısını yapar Dragon Sağolsun Obas
Arenada herkes şaşkın yer gök inlemiştir nefesler tutulmuştur burgess arenayla birlikte çöker fakat sabodada derman kalmamıştır
arenanın yıkılıp fabrikaya geçildiğini gören dof arenaya uçar sabonun işini bitirmek istemektedir arenaya doğru uçmaktadır violet luffye durumu anlatır luffy hemen dofun peşinden gitmek ister pica izin vermez zoro 1 sn der picayı tekler yol açılır fakat geç kalınmıştır dof arenaya varmıştır bile luffy arenaya gelince dofun saboyu öldürmek üzere olduğunu görür
Tam işini bitirecekken süpriz atak Hiken
Rebecca hengamede kulbunu bulup meyveyi yemiştir alevler içinde odfun üstüne yürür gözleri yaşlı bir şekilde bağrır
Yaktım çıranı Doflamingoooo
bölüm sonu
unutmuşum kapak hikayesi:Dragon un duygu yüklü mektubu Annenle Nasıl Tanıştım?

Edit:Başçavuş
Rebecca bu meyveyi yiyince dofa bile atar yapar çok akıllı birisi. How ı met your mother luffy olsa harbiden güzel olurdu bu arada :D

Spoiler

E.Oda'nın kanser oldugu ve 1 aylık ömrü kaldığı ortaya çıkar

-Zoro bandanasını takar ve picaya tek atar.
-Adaya Big Mom ve Kaido gelmiştir.
-Luffy kısa bir savaşın ardından Doflamingoyu yener.
-Usopp çok kortmuştur ve asla okyanusların cesur savaşcısı yada onun gibi bişey olamayacağını anlar ve utanç içinde tayfayı terk eder.
- Zoro ile Sanji yanyanadır ve Big Mom ile Kaidoyla bakışmaktadırlar.

(Bitirdikten sonra şöyle bi okudum harbi çok saçma olmuş gönderip göndermemekte kararsız kaldım. )

-Zoro Daishinkan ile Picaya ölümcül darbe veriyor.
-Diamente'nin , Rebeccaya saldırısı Bartolomeo nun bariyerinde takılıyor
-Sabo full armament ile Burgessin kalbine Dragon Claw tekniğiyle vuruş yapıyor ve Burgessin kalbi duruyor.
-Dressrosada olan karışıklıktan faydalanan Big Mom baş düşmanın tedarikcisini ortadan kaldırmak için adaya çıkarma yapıyor.
-Oda ne ? Ufukta Kaidonun gemisi gözüküyor.
-Yonkouların Dressrosaya yol aldığı istihbaratı denizcilere ulaşmıştır ve Filo Amirali Sakazuki dahil 2 Amiral gemisiyle birlikte 10 gemilik denizci filosu Dressrosaya 15 dakika mesafede.
-Burgessin cansız bedeni yere serilince arenada sessizlik oluyor ve aniden bütün bakışlar tek bir noktaya dönüyor.Kolezyum şiddetli bir depremle sarsılıyor olamaz seyircilerin arasında saklanmış bu kişi Marshall D. Teach.
-Teach Gura Gura no mi gücüyle kolezyumu harabeye çeviriyor.

.....

Final : 3 Yonkou ve Denizci güçlerinin arasında geçen savaş sonrası ada yok olmuştur. 3 Yonkou tayfası ve Denizciler tarihten silinmiştir.
Heycanımı yitirdim bu kadarda sallanmazki :D

-Zoro yumruklarıyla Pica'yı kolaycı nakavt eder.
-Ardından yolunu kaybedip kolezyuma gider.
-Burgerss'i tek attıktan sonra.Sabo'ya burayı sana bırakıyorum der ve tekrardan saraya doğru yol alır.
-Sanji Big Mom en sevdiği pastalardan yapmaya çalışır fakat Big Mom beğenmez.Pekoms tarafında alaşağı edilir.
-Bu kadar rezillikten sonra Sanji tekrardan adadan ayrılıp eğitime girer.
-Akainu adaya gelip Colezyumu dağıtır.
-Kaido ve Big Mom çatışmasında 2side ölür.
-Shanks ve BB yolları kesişip büyük bir savaşa girerler.
-BB ve tayfası ağır bir yenilgi alır.
-Luffy şapkayı teslim eder ve karşılığında Raftelin haritasını alır.
-Luffy One Piece'i bulur
_The End.

Enel sırtında Big mom ile arenaya gelir...

Credit: Redon
Big momı yener dersin inanırım ama o cüsseyi enel gibi biri taşıyamaz en az Jozu şart :D

Bu arada arkadaşlar final ve son gibi yazılara gerek yok.Konunun amacı o değil.Her hafta aklınıza birşeyler geldiğinde,canınız sıkıldığında yada sallamak istediğinizde senaryolarınızı ve fantazilerinizi buraya dökebilirsiniz :D

Madao38

-Zoro yumruklarıyla Pica'yı kolaycı nakavt eder.
-Ardından yolunu kaybedip kolezyuma gider.
-Burgerss'i tek attıktan sonra.Sabo'ya burayı sana bırakıyorum der ve tekrardan saraya doğru yol alır.
-Sanji Big Mom en sevdiği pastalardan yapmaya çalışır fakat Big Mom beğenmez.Pekoms tarafında alaşağı edilir.
-Bu kadar rezillikten sonra Sanji tekrardan adadan ayrılıp eğitime girer.
-Akainu adaya gelip Colezyumu dağıtır.
-Kaido ve Big Mom çatışmasında 2side ölür.
-Shanks ve BB yolları kesişip büyük bir savaşa girerler.
-BB ve tayfası ağır bir yenilgi alır.
-Luffy şapkayı teslim eder ve karşılığında Raftelin haritasını alır.
-Luffy One Piece'i bulur
_The End.
Çok güldüm ya özellikle Zoro kısmı süperdi :D

-Usopp kendine yakışanı yapıp karı gibi kaçar.
-Usopp'un burnu kırılır.
-Usopp'un babası Yasopp adaya gelir.
-Yasopp ''sen ne biçim adamsın'' diyerek Usopp'un yüzüne tükürür.
-Yasopp Usopp'un kırılmış burnunu önce düzeltir sonra ağzıyla yerini değiştirir.

-Usopp kendine yakışanı yapıp karı gibi kaçar.
-Usopp'un burnu kırılır.
-Usopp'un babası Yasopp adaya gelir.
-Yasopp ''sen ne biçim adamsın'' diyerek Usopp'un yüzüne tükürür.
-Yasopp Usopp'un kırılmış burnunu önce düzeltir sonra ağzıyla yerini değiştirir.
Ahahaha. :D
Usopp-sama ya çok yükleniyon Kaan. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık