Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Wano arcı 1071. bölümde bitecek. Nasıl ki Anadolunun kapıları türklere 1071 yılında açıldıysa; Wano'nun Kapıları da dış dünyaya 1071. bölümde açılacak.

• Sanji Zoro'nun ödülüne hiç yaklaşamayacak.
  • Zoro zaman atlaması sonrası balıkadam adasında Haoshoku Haki şov yapacak.
  • Blackbeard Yonko olamayacak.
  • Mihawk'ın Shanks Yonko olduktan sonra onunla düello ettiği gösterilecek.
  • Big Mom tüm kek adası arc'ında düşecek.
  • Shanks'ın ödülü diğer Yonko'lara göre çok daha düşük olacak.
  • Ace ve Blackbeard zaman atlaması öncesi Haki kullanmayı bilmiyorlar.

Son düzenleme:
Rüyamda gördüm tayfa gene zaman atlamasına girecek Zoro Luffy ve coppar bir takım olacak diğerlerini bilmiyorum. Zoro ve Luffy bu sefer beraber takılıp hem iş hem antrenman yapacak geyik de bunlarla takılıp güçlenecek.

Roger tayfasıyla beraber oturur ve birbirleriyle olan son konuşmalarını yaparlar.

- Roger: Evet arkadaşlar yeri geldi beraber güldük eğlendik, yeri geldi yine güldük eğlendik, bazen de daha fazla güldük eğlendik. Ama artık ayrılık zamanı geldi. Benim vaktim daralıyor, hala zamanım varken çocuk yapıp dünyayı trollemem lazım. Siz neler yapmayı düşünüyorsunuz?
- Rayleigh: Ben de çocuk yapıyormuş gibi yapacam.
- Crocus: Valla bilemiyorum duruma göre balinanın birinin ağzına falan girebilirim.
- Shanks: Ben de büyüyünce haydutlar tarafından tokatlanıp, balığın tekine kol kaptırabilirim belki. Bu arada şu sendeki şapkayı bana verirsen eğer, onu fena bir trolleme için malzeme olarak kullanabilirim kaptan :ehe:
- Roger: Trolleme demek ha, al bakalım.

Roger ölmeden önce eski dostu Dragon’u sperm bankası niyetine kullanır. Spermlerini ona verir ve ölümünden yıllar sonra kullanmasını ister. Roger’ın gerçek oğlu Luffydir.

Luffy nın annesıde babasıda aslında aynı kısıdır. Dragon normalde kadındır amelıyatla erkeke olup zaman meyvesı kullanıcısı tarafında gecmıse yollanarak Luffy ı yapar. AYrıca aslında Luffy Dragonun genclık halıdır. Dragon gecmıse geldıkten sonra tekrar gelecege donemez.

Luffy'nin babasi Roger, anası Dragon

Edit: Lan zaten çok kişi yazmış bunu şimdi gördüm :/

Son düzenleme:

Üye silindi 5781

Al o zaman kenks.......................................

Araştırmalarım sırasında bölümler arasında sörf ederken şöyle bi görsele denk geldim.

Bu Oda sama imzalı VivreCard Databook ve Manga'dan sonraki en güvenilir kaynak olan SBS'den bi sayfa. Spesifik olursak 6. cilt ve bu cildin barındırdığı bölümler 45-53...

Görselde Zoro'nun tek kılıç ile 3 yılanı da tek seferde kesmeden hemen önce görüyoruz, peki bu neyi simgeliyor... Görselin bulunduğu 6. cildin ilk ve son bölümündeki sayılar, daha doğrusu rakamlar çok ilginç.......... 4+5, 9 yapar ve 5+3 de 8 yapar....... yani 9 ve 8 rakamları, peki ya Zoro'nun kılıcındaki yılanların SBS harflerini yaparken girdikleri şekle bakın :S evet evet terste bakın.......

985!

şimdi hatırlayın az önce bulduğumuz rakamlar, 9 ve 8 idi.... peki ya tekrar eden rakam neydi evet 5!!!!

Yani 985!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bu ne demek..... Zoro reyiz takribi olarak bulduğumuz bölüm sayısında ki 985'de, Wano'da 3 yılanı da kılıçtan geçirecek demek.

Peki kim bu 3 yılan?!

• Orochi tarafından tutulmuş ve çocuklara Oden'i kötüleyen yılan gacı, çocukların beyinlerini yıkıyor lanet olası...
  • Orochi'nin her bir kellesi tek tek alınacak onu hepimiz biliyoruz.
  • ve tabii ki Kaidou.
Ben şunu hortlatayim. 985'e yaklastik xd 140 güne ordayız

Reverie ile ilgili olarak; Sabo Im ile dünya hükümetinin Vivi'yi öldürme planını öğrensin ve Vivi'yi kaçırmak zorunda kalsın. Daha sonra birbirlerine aşık olup evlensinler. Sonuçta biri prens diğeri prenses, her ikisi de devrimci ruhlu ve Luffy'ye yakın kişiler. Üstelik yabancıya gitmez, Çok güzel bir ikili olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık