Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

King vs Marco olacak gibime geliyor hayırlısı o Marco buraya gelecek.... Ace'in emanetini koruyacağız dedi adam illaki gelecek

4. poneglyph luffynin doğduğu köydedir. Hatta shanksin oraya gelme sebebide odur. rivayete göre kolunu kaptırdıktan sonra poneglyphin yeri ona malum olmuştur.

Yanliş başlığa yazmışım az önce. Niye uyarmıyonuz. :(

Kaido ile BM savaşacak. İkisi de çok hasar alacak ama herhangi bir yenilen olmayacak. Luffy_Kid_Law bir anda Kaido'ya girişecek ve dövüşleri yarım kalacak çünkü.

Bu üçlü, ölümün eşiğine gelmiş Kaido'ya çok hasar verecek, perişan edecek;fakat yine yenilecekler Kaido_sama tarafından. Kaido, işlerini bitirmek için Ejder formuna geçip gökyüzüne yükselecek.

Bu sırada, Orochi'yi kesip çoktan tüm samurayları arkasına toplamış ikinci Ryuma Zoro reis uçan Kaido'yu görecek. Diyecek ki: Shutenmaru ciğerim, beni oraya fırlatır mısın?

Sonra Zoro Kaido'nun başını kesecek ve son darbeyi vurmuş olacak. Arc sonu da Luffy'nin ödül 2 milyar Zoro'nun 1.9 milyar olacak. Sanji'nin ise ödülü düşecek.

Kaido ile BM savaşacak. İkisi de çok hasar alacak ama herhangi bir yenilen olmayacak. Luffy_Kid_Law bir anda Kaido'ya girişecek ve dövüşleri yarım kalacak çünkü.

Bu üçlü, ölümün eşiğine gelmiş Kaido'ya çok hasar verecek, perişan edecek;fakat yine yenilecekler Kaido_sama tarafından. Kaido, işlerini bitirmek için Ejder formuna geçip gökyüzüne yükselecek.

Bu sırada, Orochi'yi kesip çoktan tüm samurayları arkasına toplamış ikinci Ryuma Zoro reis uçan Kaido'yu görecek. Diyecek ki: Shutenmaru ciğerim, beni oraya fırlatır mısın?

Sonra Zoro Kaido'nun başını kesecek ve son darbeyi vurmuş olacak. Arc sonu da Luffy'nin ödül 2 milyar Zoro'nun 1.9 milyar olacak. Sanji'nin ise ödülü düşecek.
Bu tutar, tutmazsa Zoro'cuyum.

Bu tutarsa seriyi birakirim.Bu arada az önce yanlış başlığa yazmışsın uyarayim dedim:hhh:

Bu tutar, tutmazsa Zoro'cuyum.
Teşekkürler. Teoriden anlıyorsunuz benim gibi.

Bu tutarsa seriyi birakirim.Bu arada az önce yanlış başlığa yazmışsın uyarayim dedim:hhh:
Uyardığınız için sağolun. Bu devirde çekinmeden birilerini uyaracak kaç tane cesur adam kaldı? Süpersiniz.

Bu konuda tutan spoiler var mı?

Üstteki yorumu yazan japonca nickli eleman, en saçması da seninkiymiş :D
Bakın bu arkadaş Lüftücü. Teorim tutunca görüşelim :p

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık