Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Allah herkese Luffy fanı nasıp etmiyor, bulurlardı bir bahane yalan etmezlerdi xD Yoksa uydururlardı negzel xD

@carpe d. em ne diyorsun yalan olmadı değil mi xD
Yok la bi Zoro fanı gibi olamaz. Yok enerjisi düşük, yok etrafta insanlar vardı, yok acıkmış, yok kılıcını kaptırmış, yok senaryo gereği, yok gazetede ne yazdığını bilemiyorum, yok göstermediği tekniği var, yok aslında çok güçlü de Oda göstermiyor, yok isimli teknik kullanmadı o yüzden yorulması sayılmaz falan...
Bizim garibim Luffy dayak yiyor yine kendimiz dalga geçiyoruz :)

Yok la bi Zoro fanı gibi olamaz. Yok enerjisi düşük, yok etrafta insanlar vardı, yok acıkmış, yok kılıcını kaptırmış, yok senaryo gereği, yok gazetede ne yazdığını bilemiyorum, yok göstermediği tekniği var, yok aslında çok güçlü de Oda göstermiyor, yok isimli teknik kullanmadı o yüzden yorulması sayılmaz falan...
Bizim garibim Luffy dayak yiyor yine kendimiz dalga geçiyoruz :)
Bütün ada geri sayım yaptı birini indirmek için en son 1v1'de kazandı dediniz gelmiş bir de ne anlatıyor ya :oleyo2:
İyice Luffy fanıyla kafayı bozdun bugün xD ama hak veriyorum o tükürük olayından sonra sende haklısın. :D
Luffy'nin her rakibi daha vs atmaya başlamadan balya balya kan tükürüyormuş. :D
Adamlar mangada istediklerini görmeyince roman yazıyor ne yapalım kafayı takmayalım mı xD

Bütün ada geri sayım yaptı birini indirmek için en son 1v1'de kazandı dediniz gelmiş bir de ne anlatıyor ya :oleyo2:

Adamlar mangada istediklerini görmeyince roman yazıyor ne yapalım kafayı takmayalım mı xD
Dediğim gibi haklısın kafayı takmakta xD Bir ara sende şuraya bir roman döşe de görelim senin burada hikayen yoktu diye hatırlıyorum sanki.Luffy fanlarını geçemezsin saçmalıkta ama dene bari. :D

Orada Luffyden hayatının dayağını yiyen Doftu la niye Luffy ile dalga geçelim :D
Dediğim gibi haklısın kafayı takmakta xD Bir ara sende şuraya bir roman döşe de görelim senin burada hikayen yoktu diye hatırlıyorum sanki.Luffy fanlarını geçemezsin saçmalıkta ama dene bari. :D
Bu da şey mi körler sağırlar birbirini ağırlar :gamyon:

Size saçma bi durum anlatayım;
azılı bi dof fanıyla azılı bi zoro fanı oturmuş (ikisinin de azılı ace fanı olduğu gerçeği :D) diğer insanların abarttığını veya mangaya uymayan şeyler söylediğini söylemiş :oops:

Olmuyor olmuyor demişsin.Bu nasıl olmuş @Densetsu no Samurai :)

Zoro Hiyori'yi zar zor kaçırır.Onu başka bir yere yollar.

O sırada Hawkins ile karşılaşır.Dövüş pozisyonu alır.

Hawkins ona dövüşmeye gelmediğini söyler.Zoro'ya çok önemli bir görevi olduğunu söyler.

Hawkins bir büyücüdür aslında şeytan meyvesi yememiştir ve dönüşüm geçirir kızıl saçlı güzel bir kadına dönüşür.Bunun gerçek hali olduğunu söyler.

- Bayılan bir daha bayılamaz Roronoa Zoro.

- Ne demek istiyorsun ?

- Bir gün anlayacaksın.Beyaz ve kırmızı boynuzlar keseceksin.

Zoro'nun yarasını iyileştirir ve yola çıkmasını söyler.

Hawkins : Valar Mortalis " bütün kılıçlar öldürmeli "
Zoro : Valar Servantis " bütün kılıçlar hizmet etmeli "

Ardından Zoro ayrılır.

Sonrasında Hawkins küresine döner ve ona birşeyler mırıldanır.

- Sonunda buldum onu !

- Evet efendimiz.Ashura Azai'yi.....
Araklama çok. Ama tutabilir :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık