Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Millet amiralleri, Shanks'ı, Karasakal'ı filan çaylak süpernovalarla karıştırıyor. Bu adamlar evrenin kurtları, ağır başları. :D Karasakal'ın tek yiyeceği iddia ediliyordu geçen. :D
Ben sana diyorum, Shanks karizma ile Yonkou olmuş, başka olayı yok. :oleyo: Diğerleri için tamamım ama. Bir de Karasakal tek yer diyen her kimse çok ayıp etmiş :ehe:

Ben sana diyorum, Shanks karizma ile Yonkou olmuş, başka olayı yok. :oleyo: Diğerleri için tamamım ama. Bir de Karasakal tek yer diyen her kimse çok ayıp etmiş :ehe:
Geçen konusu açıldı ya, "Kaido Karasakal'a tek atabilir mi?" diye. Epey de oy aldı atabilir şıkkı. Yami Teach filan da değil ha, Yonkou Teach bahsettiğimiz. :D

Not: Amaç görüş aşağılamak değil kesinlikle.

Geçen konusu açıldı ya, "Kaido Karasakal'a tek atabilir mi?" diye. Epey de oy aldı atabilir şıkkı. Yami Teach filan da değil ha, Yonkou Teach bahsettiğimiz. :D

Not: Amaç görüş aşağılamak değil kesinlikle.
Aklımdan çıkmıştı o konu, şimdi hatırladım. Karasakal tek yer diyenlerin troll olmasını ümit ediyorum :D

Queen ve Sanji sevgili olur. Adaya gelen Big Mom benim yavuklumu nasıl evlendirirsin diyerek Kaido'ya savaş açar, Zoro kaybolup Kralların toplantısını basar ve Sabo'ya yardım eder. Zoro Kuma'ya "Sağa can borcum vardır, ödemeğz isem gendiymi kılınç ustası görmeğm" der ve zılgıt çeker. Kuma'nın bilinci yerine gelir ve oradan meyve gücüyle kurtulurlar ve Wano'ya gelirler
Kidd Luffy'nin üvey kardeşi çıkar.

Kaido, BM nin eski eşidir ve Kaido bunu hafızasından silebilmek unutabilmek için her gün sarhoş olana kadar içmektedir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık