Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Süpernovaların Güç Sıralaması

Herkes anlamadığım bir şekilde Urouge'u Drake Hawkins'in filan üstüne koyuyor Kid'in ise altına koyuyor. Ancak Bruulee'nin dediğine göre Urouge Kid'in yapamadığını yapmış. Yanlış anlaşılmasın Urouge Kid'den güçlüdür demiyorum ancak garip geliyor. Kral hakiye sahip bir karakter illaki özeldir. Ancak Bruulee'nin dediklerinden bir fikir geliyorsa Urouge>Kid,Apoo,Bege olması lazım.
Güzel bir yere değinmişsin.

Herkes anlamadığım bir şekilde Urouge'u Drake Hawkins'in filan üstüne koyuyor Kid'in ise altına koyuyor. Ancak Bruulee'nin dediğine göre Urouge Kid'in yapamadığını yapmış. Yanlış anlaşılmasın Urouge Kid'den güçlüdür demiyorum ancak garip geliyor. Kral hakiye sahip bir karakter illaki özeldir. Ancak Bruulee'nin dediklerinden bir fikir geliyorsa Urouge>Kid,Apoo,Bege olması lazım.
Kid'e hangi komutan denk geldiği, Urouge'ye gücüne göre komutan denk gelip gelmemesi. Ters güçte biri denk gelince olmuyor işte, olayların gelişimini görsek. Oda yarım bırakıyor geçiyor...

Zaten Luffy, Kid ve Law ilk 3 kesin gibi. Bunları aşan biri varsa sürpriz olur

Luffy-Kid-Law aynı klasmanın adamları. Shabondy'de beraber çizilmeleri basit bir şov değildi.
Kid, ikisini birden kışkırtmayı başarmıştı. Deli deliyi gözünden tanıyor sonuçta. :oleyo2:
Luffy ana karakter o merkezde. Kid, Luffy'nin kral haki ortağı, Law D. ortağı.
Yani bu üçlü en sonda beraber olacaklar.

Luffy tabi başrol. O ikisinin de önünde olacak.
Law ve Kid arasında meyve eksisinden dolayı hadi Law'u daha zayıf yapalım. Ama en nihayetinde çok yakın olacaklar.

1-Luffy
2-Kid
3-Law
4-X-Drake (Asın bayrakları)
5-Uroge (Asın bayrakları vol.2)
6-Killer
7-Bege
8-Bonney
9-Hawkins
10-Apoo

Bege'in savunması Yonkou durduruyor. Ama savaş gücünün üstündekilerden yukarıda olduğunu düşünmüyorum.
Uroge'un başarısı büyük ama üstündeki dörtlünün daha güçlü olduğunu düşünüyorum.
X-Drake'i tamamen milliyetçi hislerle oraya koydum, gururla itiraf ediyorum. :respect:
Killer, oldukça güçlü adam. Onun yerinden emin değilim bak. Ama X-Drake'ten iyi değildir herhalde.

Hiçbir işe kalkışmadan direk yonkou kanatları altına sığınan adamı tabiki en aşağı koyacağım.
Hawkins ise kalıbının adamı çıkmadı. İnsan mevkidaşından korkar mı la?
Bak Kaido'ya, kadının canı sıkılsa çiğ çiğ yiyecek, hiç korku zerresi var mı? :fool:

Bonney o ikisinin garanti üstünde. Ablamda cesaret var cesaret. Elleri bağlıyken teslim olmuyor. Duy bunları Hawkins!

Law'u ilk beşe koymam dedim ama biraz düşününce sanırım koyabilirim :d

1-Luffy
2-Zoro (Zoro'cuyuz sonuçta :mincika:)
3-Kid
4-Urouge-Law
5-Drake

Devamından pek emin değilim. O yüzden şimdilik böyle yaptım.

Edir:Urouge'u üste yazacaktım ama listeyi hala tam oturtamadığım için böyle bıraktım.
:hıh:

@Baryshx
Benim için sorun zaten Kid>Urouge denmesi değil. Urouge'un diğer novaların üzerine koyulurken sadece Kid'in altına koyulması. Olay özel olma ise ona bakarsanız Shakky ablaya göre en önemli novalar Kid Luffy Hawkins Law Drake. Drake ile Hawkins'in Mom ile olayları olmamış. Olsa belki Snack'i onlarda yenebilirlerdi.

Şunu da şuraya bırakayım.:rolleyes:

@Baryshx
Benim için sorun zaten Kid>Urouge denmesi değil. Urouge'un diğer novaların üzerine koyulurken sadece Kid'in altına koyulması. Olay özel olma ise ona bakarsanız Shakky ablaya göre en önemli novalar Kid Luffy Hawkins Law Drake. Drake ile Hawkins'in Mom ile olayları olmamış. Olsa belki Snack'i onlarda yenebilirlerdi.

Şunu da şuraya bırakayım.:rolleyes:
Sen de kid'in, Urouge'den güçlü olduğunu biliyorsun aslında ama One Piece'de mantık yürütüyorsun. Drake ve Hawkins'de yenebilirdi ama yine de kid onlardan üstün olurdu. Bonney'de yenebilir Mom veya Kaido komutanı belki...

Sen de kid'in, Urouge'den güçlü olduğunu biliyorsun aslında ama One Piece'de mantık yürütüyorsun. Drake ve Hawkins'de yenebilirdi ama yine de kid onlardan üstün olurdu. Bonney'de yenebilir Mom veya Kaido komutanı belki...
Olay Kid'in güçlü olması değil anlamadın mı? Urouge'un diğerlerinin üstüne koyulması olay. İlk yazdığım yorumu okusaydın keşke. Kid'in daha güçlü olduğunu kral hakisine sahip özel bir karakter olduğunu söylüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık